Letný Tanečný Tábor 2020

...OZ WANTED tanečná škola organizuje v poradí už 13. ročník letného tanečného tábora (ďalej len LTT).

Zúčastniť sa ho môžu začiatočníci – pokročilí od 8 – 18 rokov, aj deti, ktoré nie sú členmi TŠ WANTED. Hlavnou myšlienkou LTT je stráviť zmysluplne čas počas letných prázdnin. Bližšie sa spoznať, utužiť kamarátske vzťahy, inšpirovať a zdokonaliť sa v tanečných technikách, zrelaxovať, zabaviť sa spolu a načerpať pozitívnu atmosféru v okolí krásnej prírody.

Termín 9. - 14. august 2020

Príchod v nedeľu 9.8. poobede - začína sa večerou. Odchod v piatok 14.8. večer – končí sa večerou.
Doprava nie je zabezpečená – individuálne.

Miestom konania LTT je „Škola v prírode“ na Detvianskej hute. Pekná prírodná scenéria s možnosťou výletu na ranč, ktorý je v blízkosti. K dispozícii je tiež futbalové ihrisko, preliezky, ohnisko. Priamo v obci sú potraviny.

Počas LTT je pre deti pripravený bohatý program:
+ zábavné, súťažné hry + kondičné tréningy + relax, strečing cvičenia
+ výlet do prírody + tanečné workshopy s lektormi + výlet na plaváreň/kúpalisko
+ diskotéka, jam + opekačka + battle
+ výlet na ranč + voľný program

Môžete sa tešiť na tanečné workshopy so skvelými lektormi v štýle: HIP HOP, HOUSE DANCE, CHOREO, FUNK, DANCEHALL.
Tréningy prebiehajú vo veľkej telocvični a vonku na ihrisku.

Rozdelenie do skupín: deti budú rozdelené do troch skupín podľa veku (hopkáčikovia-hopkáči-hoperi) a podľa toho bude prispôsobený program workshopov a voľného času. Každej skupine prislúcha určený zodpovedný vedúci/animátor. Deti budú okrem toho zaradené aj do súťažných crew (vekový mix), kde najstarší bude kapitánom a počas týždňa budú zbierať body v súťažných animačných programoch.

Režim dňa: budíček 6.30h/7.30h; hygiena; kondičný tréning; 8.00h raňajky; workshopy/hry/animačný program; 12.30h obed; odpočinok; workshopy/hry/animačný program; 17.30h večera; večerný program; neskorá večera; hygiena; večierka 22.00h (hopkáčikovia+hopkáči).

Cena:

1. aktívny člen TŠ WANTED k 30.6.2020:
a) .....,-€ (platba prijatá do 28.6.2020)
b) .....,-€ (platba prijatá od 29.6.-31.7.2020)

2. nečlen TŠ WANTED:
a) .....,-€ (platba prijatá do 28.6.2020)
b) .....,-€ (platba prijatá od 29.6.-31.7.2020)

ZÁLOHA: .....,-EUR (uhradiť obratom po akceptovaní Vašej prihlášky, kedy Vám pošleme platobné inštrukcie. V prípade, že záloha nebude nami prijatá do 3dní od zaslania platobných inštrukcií, prihlášku anulujeme a miesto uvoľníme pre ďalšieho záujemcu).

Kapacita miest je obmedzená a uprednostení su najmä členovia Wanted. Preto je potrebné miesto si rezervovať vopred uhradením ZÁLOHY vo výške ......EUR, ktorá služi zároveň ako storno poplatok v prípade, že sa rozhodnete prihlášku zrušiť a neuhradiť zvyšnú časť doplatku. Nakoľko po prijatí a akceptovaní prihlášky a následnom prijatí Vašej prihlášky Vám už miesto rezervujeme a ďalšieho potencionálneho záujemcu už nepríjmeme.

Zľava: ....... EUR z celkovej ceny pre druhého súrodenca.
Darček: Každý účastník LTT získa originálny darček

V cene je zahrnuté ubytovanie (4-5 lôžkových izbách, spoločné wc a sprchy sú na chodbe, k dispozícii je klubovňa s TV, DVD, možnosť využitia pingpongových stolov, na spoločnej chodbe rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička), 6x denne strava (školská jedáleň priamo v ubytovni) a pitný režim, tréningový pitný režim (1,5L nesýtenej minerálnej vody/deň na osobu), 24h dozor, zdravotník, animačný program, výhry zo súťaží a battle, DJ, materiál na hry, tanečné lekcie a lektori, vstup a doprava na plaváreň/kúpalisko, jazda na koni, prenájom telocvične, odmeny.

Účastníci LTT 2020 nie sú poistení proti úrazom. Rodič súhlasí s účasťou na LTT 2020 bez nároku na odškodnenie pri prípadnom vzniknutom úraze svojho dieťaťa. Potrebná kópia kartičky poistenca.

LTT 2020 DRESS CODE
TRIČKO LTT 2020 LIMITOVANÁ EDÍCIA! Jedinečná šanca kúpiť si táborové tričko pre tých šikovnejších, ktorí pošlú prihlášku do 28.6.2020. Po tomto termíne už nebude možné si tričko ani objednať, ani kúpiť. Tričko (detské a dospelé veľkosti) s jedinečnou potlačou LTT 2020.
Cena ..... EUR/ks. Záujem o kúpu trička zaškrtnite v prihláške. Inštrukcie k platbe pošleme v potvrdzovacom e-maile o akceptovaní prihlášky.

Prihlásenie do LTT:

1. Po prijatí Vami zaslanej prihlášky Vám do týždňa príde elektronické potvrdenie o jej prijatí a akceptovaní. V akceptačnom maily nájdete inštrukcie k úhrade. Kapacita miest je obmedzená, preto nebude možné akceptovať každú prihlášku (uprednostení sú členovia Wanted)
2. Až následne potom vykonajte úhradu podľa pokynov uvedených v akceptačnom maily. Deti budú registrované v poradí, v akom budú prijaté platby (uprednostení sú členovia Wanted). Miesto v LTT máte rezervované po prijatí zálohy.

Banka: Slovenská sporiteľňa a. s.
IBAN: SK84 0900 0000 0051 3049 8532
(Do pozornosti dávame nové číslo účtu prislúchajúce „OZ WANTED tanečná škola“)
VS: DDMMRRRR (dátum narodenia účastníka)
ŠS: 202008
Poznámka: LTT2020 - MENO ÚČASTNÍKA

Tlačivá a prihlášky (aktualizujeme)

 • Súhlas s podmienkami
 • Prihláška 
 • Potvrdenie o bezinfekčnosti
 • nformačné tlačivo
 

Uzávierka prihlášok: 31.7.2020

Storno podmienky:
Záväznú prihlášku je možné stornovať po prijatí Vášho písomného odôvodnenia.

Uhradená ZÁLOHA vo výške .....EUR je nevratná a slúži ako STORNO poplatok.

Z celkovej uhradenej sumy (záloha .......EUR + doplatok) Vám vzniká nárok na vrátenie rozdielu po odpočítaní nevratného storno poplatku:

- 75% STORNO poplatok týždeň pred nástupom na LTT

- 100% STORNO poplatok v deň nástupu na LTT a počas pobytu

V prípade nevhodného, alebo problémového správania v LTT 2020, použitia akýchkoľvek omamných látok, alkoholu, cigariet musí účastník ukončiť LTT 2020 a to bez nároku na vrátenie nespotrebovanej časti uhradeného poplatku!

ĎALŠIE POTREBNÉ INFO OBDRŽÍTE V E-MAILE, KTORÝ STE UVIEDLI V PRIHLÁŠKE, PRED NÁSTUPOM NA LTT:

 • PRIJATIE A AKCEPTOVANIE PRIHLÁŠKY
 • SPÔSOB PLATBY
 • POTVRDENIE O BEZINFEKČNOSTI
 • JEDÁLNIČEK
 • DENNÝ HARMONOGRAM
 • PRIHLÁŠKA DO BATTLE
 • ROZPIS IZIEB
 • POSLEDNÉ INŠTRUKCIE

V prípade otázok nás prosím kontaktujte 

Mobil: 0908 276 629
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Štefan Chlebo a team LTT :-)

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!