Tanečná škola Zvolen

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022 !

Prijímame začiatočníkov-pokročilých od 6-18rokov.

Kapacita miest v skupinách je obmedzená, preto nie je možné akceptovať každú prihlášku aj po splnení všetkých podmienok na prijatie.

Tréningy prebiehajú 2x týždenne po 80min. PONDELOK až PIATOK (v závislosti od skupiny, ktorú navštevujete) v poobedňajších hodinách v priestoroch Zvolenského tanečno-športového centra "plecháč", Ľ. Štúra 31, Zvolen a v priestoroch telocvične 1.ZÁKLADNEJ ŠKOLY, P. Jilemnického 1 vo Zvolene.

Vstup do priestorov budovy bude možný len 10min pred začiatkom lekcie. CENA PAUŠÁLNEHO MESAČNÉHO PRÍSPEVKU JE 32 EUR. (Jednorazový zápisný poplatok 5eur)

PRVÁ SKÚŠOBNÁ lekcia nie je sprístupnená aj pre rodičov nových záujemcov (kvôli COVID-19), predchádza jej vyplnenie a odoslanie prihlášky. BEZ ODOSLANIA A POTVRDENIA PRIHLÁŠKY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM NIE JE MOŽNÁ ÚČASŤ NA TRÉNINGU.

Podrobné informácie nájdete v tlačive PODMIENKY ZVOLEN, ktoré je možné stiahnúť z nášho webu.

AKO POSTUPOVAŤ V PRÍPADE ZÁUJMU O PRIHLÁSENIE?

1. kontaktovať nás telefonicky na 0908276629, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

2. odoslať ELEKTRONICKÚ PRIHLÁŠKU: https://sys.paysy.sk/sk/v2/reg/ts_wanted

3. počkať na naše potrvdenie o prijatí, kde budú všetky ďalšie inštrukcie ako ďalej postupovať (pridelíme Vám variabilný symbol, zaradíme do výkonnostnej kategórie, určíme deň a čas tréningu, dohodneme termín prvých dvoch skúšobných lekcií, pošleme platobné inštrukcie)

4. uhradíte poplatok za prvé dve skúšobné lekcie vo výške 10 EUR

5. prídete na prvú skúšobnú lekciu s potvrdením o úhrade

6. v prípade, že sa Vám bude u náš páčiť a tréner vyhodnotí, že má dieťa predpoklady na tanec, doplatíte už len zvyšnú časť príspevku

OTVÁRAME VÝKONNOSTNÉ SKUPINY WantedFam:

 

MESTO

NÁZOV WANTED FAM SKUPINY

VEK

VÝKONNOSŤ

DEŇ TRÉNINGU

ČAS TRÉNINGU

MIESTO

ZV

BRONZE

6.-12r.

KIDS B - začiatočníci

utorok, piatok

16.30-17.50h

1.ZŠ

ZV

SILVER

13-16r.

TEENS B - začiatočníci

pondelok, streda

16.30-17.50h

plecháč

ZV

PLATINUM

6-12r.

KIDS A - mierne pokročilí

pondelok, streda

16.30-17.50h

1.ZŠ

ZV

GOLD

13-16r.

TEENS A - mierne pokročilí

pondelok, streda

18.00-19.20h

plecháč

ZV

DIAMOND

6-12r.

DVK - pokročilí, DVK REPRE - súťažná zložka 

pondelok, streda

18.00-19.20h

1.ZŠ

ZV

DIAMOND

13-16r.

JVK - pokročilí, JVK REPRE - súťažná zložka 

pondelok, streda

18.00-19.20h

1.ZŠ

ZV

MASTER

17r. a viac

HVK - pokročilí, HVK REPRE - súťažná zložka 

utorok, 

štvrtok

18.00-18.20h,

18.00-18.20h

1.ZŠ

plecháč

 

 

PRVÝ SKÚŠOBNÝ TRÉNING:

Poskytneme Vám všetky potrebné informácie a doporučíme Vám čas prvého skúšobného tréningu, na ktorý nemajú prístup rodičia (COVID-19). Druhý skúšobný tréning sa koná už bez prítomnosti rodiča. Tréningu sa nie je možné zúčastniť bez vyplnenej prihlášky, ktorá je podpísaná zákonným zástupcom. Prvé 2 skúšobné lekcie si môžete vyskúšať bez viazanosti mesačného poplatku, len za cenu jednorazových lekcií (5 EUR/1lekcia). Po dvoch skúšobných lekciách sa rozhodnete, či idete v tréningoch pokračovať. Ak áno, doplatíte už len zvyšnú časť mesačného poplatku.

PLATBA za tréningy sa vykonáva len prostredíctvom bankového prevodu vždy vopred za nadchádzajúci mesiac (napr. za október 1.októbra). Na prvý tréning v mesiaci je potrebné priniesť potvrdenie o úhrade. Bez potvrdenia o úhrade sa nemôže tanečník lekcie zúčastniť. Platbu treba vždy označiť variabilným symbolom, ktorý Vám bude pridelený. Cena je nastavená paušálne, tzn., že platíte vždy rovnakú sumu za každý mesiac (aj počas sviatkov, prázdnin, absencie a nespotrebovaných lekcií). Interval úhrad si môžete zvoliť mesačne/polročne/ročne.

STORNO prihlášky je potrebné oznámiť písomne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nespotrebovaná alikvotná časť uhradenej sumy za tréningy sa nevracia a slúži ako storno poplatok.  

Viac info získate na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo +421908276629 (Štefan Chlebo)

Tešíme sa na nových členov WANTED tanečnej rodiny

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!