Letný Tanečný Tábor 2020

...OZ WANTED tanečná škola organizuje v poradí už 13. ročník letného tanečného tábora (ďalej len LTT).

Zúčastniť sa ho môžu začiatočníci – pokročilí od 8 – 18 rokov, aj deti, ktoré nie sú členmi TŠ WANTED. Hlavnou myšlienkou LTT je stráviť zmysluplne čas počas letných prázdnin. Bližšie sa spoznať, utužiť kamarátske vzťahy, inšpirovať a zdokonaliť sa v tanečných technikách, zrelaxovať, zabaviť sa spolu a načerpať pozitívnu atmosféru v okolí krásnej prírody.

Termín 9. - 14. august 2020

Príchod v nedeľu 9.8. poobede - začína sa večerou. Odchod v piatok 14.8. večer – končí sa večerou.
Doprava nie je zabezpečená – individuálne.

Miestom konania LTT je „Škola v prírode“ na Detvianskej hute. Pekná prírodná scenéria s možnosťou výletu na ranč, ktorý je v blízkosti. K dispozícii je tiež futbalové ihrisko, preliezky, ohnisko. Priamo v obci sú potraviny.

Počas LTT je pre deti pripravený bohatý program:
+ zábavné, súťažné hry + kondičné tréningy + relax, strečing cvičenia
+ výlet do prírody + tanečné workshopy s lektormi + výlet na plaváreň/kúpalisko
+ diskotéka, jam + opekačka + battle
+ výlet na ranč + voľný program

Môžete sa tešiť na tanečné workshopy so skvelými lektormi v štýle: HIP HOP, HOUSE DANCE, CHOREO, FUNK, DANCEHALL.
Tréningy prebiehajú vo veľkej telocvični a vonku na ihrisku.

Rozdelenie do skupín: deti budú rozdelené do troch skupín podľa veku (hopkáčikovia-hopkáči-hoperi) a podľa toho bude prispôsobený program workshopov a voľného času. Každej skupine prislúcha určený zodpovedný vedúci/animátor. Deti budú okrem toho zaradené aj do súťažných crew (vekový mix), kde najstarší bude kapitánom a počas týždňa budú zbierať body v súťažných animačných programoch.

Režim dňa: budíček 6.30h/7.30h; hygiena; kondičný tréning; 8.00h raňajky; workshopy/hry/animačný program; 12.30h obed; odpočinok; workshopy/hry/animačný program; 17.30h večera; večerný program; neskorá večera; hygiena; večierka 22.00h (hopkáčikovia+hopkáči).

Cena:

1. aktívny člen TŠ WANTED k 30.6.2020:
a) .....,-€ (platba prijatá do 28.6.2020)
b) .....,-€ (platba prijatá od 29.6.-31.7.2020)

2. nečlen TŠ WANTED:
a) .....,-€ (platba prijatá do 28.6.2020)
b) .....,-€ (platba prijatá od 29.6.-31.7.2020)

ZÁLOHA: .....,-EUR (uhradiť obratom po akceptovaní Vašej prihlášky, kedy Vám pošleme platobné inštrukcie. V prípade, že záloha nebude nami prijatá do 3dní od zaslania platobných inštrukcií, prihlášku anulujeme a miesto uvoľníme pre ďalšieho záujemcu).

Kapacita miest je obmedzená a uprednostení su najmä členovia Wanted. Preto je potrebné miesto si rezervovať vopred uhradením ZÁLOHY vo výške ......EUR, ktorá služi zároveň ako storno poplatok v prípade, že sa rozhodnete prihlášku zrušiť a neuhradiť zvyšnú časť doplatku. Nakoľko po prijatí a akceptovaní prihlášky a následnom prijatí Vašej prihlášky Vám už miesto rezervujeme a ďalšieho potencionálneho záujemcu už nepríjmeme.

Zľava: ....... EUR z celkovej ceny pre druhého súrodenca.
Darček: Každý účastník LTT získa originálny darček

V cene je zahrnuté ubytovanie (4-5 lôžkových izbách, spoločné wc a sprchy sú na chodbe, k dispozícii je klubovňa s TV, DVD, možnosť využitia pingpongových stolov, na spoločnej chodbe rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička), 6x denne strava (školská jedáleň priamo v ubytovni) a pitný režim, tréningový pitný režim (1,5L nesýtenej minerálnej vody/deň na osobu), 24h dozor, zdravotník, animačný program, výhry zo súťaží a battle, DJ, materiál na hry, tanečné lekcie a lektori, vstup a doprava na plaváreň/kúpalisko, jazda na koni, prenájom telocvične, odmeny.

Účastníci LTT 2020 nie sú poistení proti úrazom. Rodič súhlasí s účasťou na LTT 2020 bez nároku na odškodnenie pri prípadnom vzniknutom úraze svojho dieťaťa. Potrebná kópia kartičky poistenca.

LTT 2020 DRESS CODE
TRIČKO LTT 2020 LIMITOVANÁ EDÍCIA! Jedinečná šanca kúpiť si táborové tričko pre tých šikovnejších, ktorí pošlú prihlášku do 28.6.2020. Po tomto termíne už nebude možné si tričko ani objednať, ani kúpiť. Tričko (detské a dospelé veľkosti) s jedinečnou potlačou LTT 2020.
Cena ..... EUR/ks. Záujem o kúpu trička zaškrtnite v prihláške. Inštrukcie k platbe pošleme v potvrdzovacom e-maile o akceptovaní prihlášky.

Prihlásenie do LTT:

1. Po prijatí Vami zaslanej prihlášky Vám do týždňa príde elektronické potvrdenie o jej prijatí a akceptovaní. V akceptačnom maily nájdete inštrukcie k úhrade. Kapacita miest je obmedzená, preto nebude možné akceptovať každú prihlášku (uprednostení sú členovia Wanted)
2. Až následne potom vykonajte úhradu podľa pokynov uvedených v akceptačnom maily. Deti budú registrované v poradí, v akom budú prijaté platby (uprednostení sú členovia Wanted). Miesto v LTT máte rezervované po prijatí zálohy.

Banka: Slovenská sporiteľňa a. s.
IBAN: SK84 0900 0000 0051 3049 8532
(Do pozornosti dávame nové číslo účtu prislúchajúce „OZ WANTED tanečná škola“)
VS: DDMMRRRR (dátum narodenia účastníka)
ŠS: 202008
Poznámka: LTT2020 - MENO ÚČASTNÍKA

Tlačivá a prihlášky (aktualizujeme)

  • Súhlas s podmienkami
  • Prihláška 
  • Potvrdenie o bezinfekčnosti
  • nformačné tlačivo
 

Uzávierka prihlášok: 31.7.2020

Storno podmienky:
Záväznú prihlášku je možné stornovať po prijatí Vášho písomného odôvodnenia.

Uhradená ZÁLOHA vo výške .....EUR je nevratná a slúži ako STORNO poplatok.

Z celkovej uhradenej sumy (záloha .......EUR + doplatok) Vám vzniká nárok na vrátenie rozdielu po odpočítaní nevratného storno poplatku:

- 75% STORNO poplatok týždeň pred nástupom na LTT

- 100% STORNO poplatok v deň nástupu na LTT a počas pobytu

V prípade nevhodného, alebo problémového správania v LTT 2020, použitia akýchkoľvek omamných látok, alkoholu, cigariet musí účastník ukončiť LTT 2020 a to bez nároku na vrátenie nespotrebovanej časti uhradeného poplatku!

ĎALŠIE POTREBNÉ INFO OBDRŽÍTE V E-MAILE, KTORÝ STE UVIEDLI V PRIHLÁŠKE, PRED NÁSTUPOM NA LTT:

  • PRIJATIE A AKCEPTOVANIE PRIHLÁŠKY
  • SPÔSOB PLATBY
  • POTVRDENIE O BEZINFEKČNOSTI
  • JEDÁLNIČEK
  • DENNÝ HARMONOGRAM
  • PRIHLÁŠKA DO BATTLE
  • ROZPIS IZIEB
  • POSLEDNÉ INŠTRUKCIE

V prípade otázok nás prosím kontaktujte 

Mobil: 0908 276 629
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Štefan Chlebo a team LTT :-)

Tanečné štýly, ktoré vyučujeme

V tanečnej škole WANTED máte možnosť naučiť sa týmto tanečným štýlom.

HIP HOP

Je to tanec, ktorý využíva mnohé prvky z iných tancov, preto ho môžeme nazvať aj rôznorodým tanečným štýlom. Hip-hop vlastným názvom používaným v zahraničí streetdance, začali tancovať prevažne černošský obyvatelia v New Yorku v 70.rokoch 20.storočia. Nedá sa presne definovať, aký je, pretože má mnoho tvárí a podôb. Nezastrešuje v sebe len tanec, ale je to kultúra, životný štýl.

LOCKING

Lockin je jeden z tzv. funkystyles. Je to oldschoolový štýl. Vznikol a vyvíjal sa v súvislosti s funkovou hudbou, z toho vyplýva, že sa na ňu aj tancuje. Za miesto vzniku sa považuje západné pobrežie USA (LA, San Francisco) na konci šesťdesiatych rokov.Zakladateľom tohto štýlu a zároveň prvým lockerom je Don Cambell. Lockin sa v prvopočiatkoch označoval ako cambellockin. S ďalšími tanečníkmi založil skupinu TheCambellockDancers, neskôr TheLockers. Lockin je štýl, ktorý má za úlohu baviť – nielen tanečníka, ale hlavne divákov. Každý locker musí byť súčasne hercom a zžiť sa perfektne s hravou funkymusic. Tento zábavný tanec je považovaný ako prvý streetdance.

HOUSE DANCE

Svoj názov získal práve preto, že nevznikol na ulici, ale skôr v kluboch najmä v Chicagu a v New Yorku v 80-tych rokoch. Jeho zakladateľom je americký tanečník Brian Green. Tancuje sa na houseovú hudbu. Využíva kroky rôznych tanečných štýlov s vlastným feelingom. Medzi jeho hlavné štýly patria Footwork , Podpery a Lofting.  Základom housu je uvoľniť svoje telo a nechať sa viesť hudbou. Dôležitý je hlavne pohyb nôh a tela. House môžeme rozdeliť na dva základné druhy: latinohouse a jackinhouse. V latinohouse nie je  tak dôležitý pohyb hrudníkom ako skôr správne používanie tela a nôh. Latino preto, že vychádza z latinsko-amerických tancov. To znamená, že môžeme vidieť podobnosť krokov zo salsy , alebo z podobných tancov. K nohám sa pridávajú boky a celé telo. Jackinhouse naopak veľmi využíva hrudník. Pohyb hrudníka (jackin) je tu nenahraditeľný a mal by sprevádzať celý tanec. U najlepších tanečníkov jackinhousu môžeme vidieť ich veľmi ľahké nohy a o to práve ide. Mali by byť uvoľnené a došľapovať na špičky.

HYPE

Hype (New Jack swing) – oldschoolový štýl, je to štýl dodnes populárny, ale prekvital hlavne v 80-tych a 90-tych rokoch. Najznámejší tanečníci: BobbyBrown, MontellJordan, R. Kelly...

RnB

Je to tanečný, ale aj hudobný štýl. Názov vznikol z Rythm and Blues,ktorý kombinuje prvky jazzu, gospelu a blues. Vzniklo okolo roku 1940 a presný názov mu dal novinár JerryWexler. Tento štýl vychádza predovšetkým z pocitov a je úzko prepojený s textom hudby.Kroky tohto tanca sa neustále menia a modernizujú, čo značí, že nemá žiadne základné kroky. Je na každom tanečníkovi, aké kroky si vymyslí a ako ich použije pri svojom tanci.RnB je o originalite a improvizácií, preto každá tanečná skupina je iná, každá je jedinečná.

NEW STYLE

Najrozšírenejší štýl, ktorý je zahrnutý do streetdancu  posledných rokov. Upúšťa sa od nacvičených choreografií, alebo vopred vymysleného sólového vystúpenia. Kladie sa skôr dôraz na vývoj osobitého tanečného štýlu, vlastných originálnych trikov, osobitého cítenia hudby a freestylu. V new style sa spája mnoho iných štýlov, ktoré s ním nemajú na prvý pohľad nič spoločného. Tanečníci používajú prvky z lockinu, poppinu, housedance, break dance a prispôsobujú si ich svojimi vlastnými pohybmi. Dobrý tanečník by mal ovládať všetky štýly.

WACKIN

Vznikol v 70.rokoch v gay kluboch. Vyznačuje sa ženskosťou. Je individuálny, ale má aj svoje pravidlá. Napr. rýchle pohyby rúk a zápästí naraz. V tomto štýle sa skrýva mnoho energie a tancujú ho väčšinou ženy.

LA STYLE

Veľmi náročné choreografie, ktoré presne vystihujú hudobný podklad. Jedná sa o technicky i hudobne veľmi náročný tanečný štýl pre pokročilých tanečníkov.

FREESTYLE

Nenacvičené sólové vystúpenie, tanečník tancuje podľa hudby, čo ho v danej chvíli napadá a ako to cíti. Dobrý freestyle možno vidieť u dostatočne vyzretých tanečníkov, ktorí dokážu kvalitne skombinovať svoju zásobu tanečných prvkov a na mieste vymýšľať nové.

JAZZ/CONTEMPORARY

 

Úspechy tanečnej školy (2)

 

Tanečná škola WANTED súťaží vo vekových kategóriach DETI, JUNIORI, MLÁDEŽ v disciplínach HIP HOP SÓLO, HIP HOP DUO, HIP HOP SKUPINA, HIP HOP FORMÁCIA, BATTLE.
 

Úspechy v roku 2017

 

  •  7.apríl - Celoslovenská súťaž SDIDO, Jednoducho tanec, Šaľa
1.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Malčeková S.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M. 

 

  •  26.marec - Celoslovenská súťaž SDIDO, Deep Dance League, Martin
2.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Ďuricová L.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M.  


 

Úspechy v roku 2016


  •  18.-23.jún - Majstrovstvá Sveta IDO, Street Dance, Graz (A)
18.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 08.-11.jún - Majstrovstvá Európy IDO, FACTORY JAM, Ostrava (CZ)
7.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

39.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

50.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 20.-21.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, NEXT STEP, Košic
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - JVK HH choreografia "MY STYLE", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03

12.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

13.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

                    DVK HH sólo dievčatá: Tuschlová V., Findrová T., Borošová T.
                   
                    JVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M., Kubenková V., Gondášová P., Malčeková S., Ďuricová L.

                    HH BATTLE: Kováč D., Adrian K., Budáč P., Zelenáková M., Ďuricová L.


  • 13.máj - Celoslovenská súťaž, PRE-DE-TA, Košice

2.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03


  • 6.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec

1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 5.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "Keep smile", TŠ Wanted Žiar nad Hronom

 

  • 18.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO, Grimmy dance cup, Košice

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HH BATTLE, David Kováč & Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen
 
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Findrová, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
6. miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Bororšová, TŠ Wanted Lučenec
 
9.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, TŠ Wanted Zvolen

28.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

34.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2015

 

  • 10.-12.jún - Majstrovstvá Európy IDO HH, Kielce Poľsko

13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom /115 súťažiacich/

13.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec /90 súťažiacich/  
 
30.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom  
 
50.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

57.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
64.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
49. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
37.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen
 
 
  • 15.-16.máj - Majstrovstvá Slovenska NEXT STEP, Košice
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen

2.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave" Wanted magic Žiar nad Hronom
 
3.miesto - DVK HH choreografia "Come on baby" Wanted baby Lučenec
 
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec
 
5.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom
 
8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

9.miesto - DVK+JVK BATTLE HH 2vs2, Adrian Konkoľ & David Kováč
 
10.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
10.miesto - HVK HH choreografia "Heštek", Wanted gangsta Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
11.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", Wanted generation Lučenec
 
11. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom

 

  • 14.máj - Celoslovenská súťaž PREDETA, Košice

 2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH

3.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

 

  • 13.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "COME ON BABY", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

2.miesto - DVK HH choreografia "START UP", W kids ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "FREAK", W generation ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH


  • 3.máj - Celoslovenská súťaž STO d IDO, "Jednoducho tanec", Šaľa


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, W kids ZV

2.miesto - HVK HH duo, "Molotow flow", W gangsta LC

4.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, W magic ZH

5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, W generation ZV

8.miesto - JVK HH duo, Lucka Gálová & Natália Kočišová, W gangsta LC

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, W generation ZV

19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, W generation ZV

35.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, W generation ZV

 

  • 28.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
1.miesto - DVK HH choreografia, "Come on baby", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia, "Heštek", W gangsta LC

 

  • 25.apríl - Regionálna súťaž, Zvolen
1.miesto - DVK HH choreografia, "Start up", W kids ZV

1.miesto - HVK HH choreografia, "Freak", W generation ZV


  • 21.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom
1.miesto - HVK HH choreografia, "V mojej hlave", W magic ZH

2.miesto - JVK HH choreografia, "Tasty", W tasty ZH

 

  • 15.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO DDL, Martin

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

6.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH

8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, ZV

8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH

8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, LC

9.miesto - JVK HH duo, Lucia Gálová & Natália Kočišová, LC

39.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

43.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, ZV

 

Úspechy v roku 2014

22.november - Celoslovenská súťaž H&T CUP, Bratislava

1.miesto - JVK HH duo, Viki & Alica, ZH
3.miesto - HVK HH formácia, "Wild child", ZV
5.miesto - HVK HH skupina, "Na ulici", LC

23.-27.september - Majstrovstvá Sveta v hip hope, Nemecko

26.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
27.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
31.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
51.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

3.-8.august - Letný tanečný tábor wanted, Detvianska Huta

1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Teo Štefan Petrovský, LC
1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, David Kováč, LC
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, Viki Šályová, ZH

30.-31.máj - Celoslovenská súťaž SENECKÁ DÚHA, Senec

3.miesto - DVK HH choreografia "What is love", LC
3.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave", ZH
3.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", ZV
 

16.-17.máj - Majstrovstvá Slovenska THE NEXT STEP, Košice


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Víťaz slovenského pohára r.2013, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
3.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
4.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
8.miesto - JVK HH duo, David Ková č &Tina Búthová, LC
8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
TOP 8 - DVK+JVK HH battle, David Kováč, LC
9.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
10.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV
11.miesto - HVK HH skupina "IRISH", ZH
16.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
16.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC

15.máj - Krajská súťaž Deň tanca, Žiar nad Hronom

Zlaté pásmo - DVK HH choreografia, W baby "What is love", LC
Strieborné pásmo - HVK HH choreografia, W gangsta "Na ulici", LC
Stieborné pásmo - HVK HH choreografia, W generation "Wild child", ZV

3.máj - Nadregionálna súťaž moderného tanca, Zvolen
 
Hlavná cena a postup na krajskú súťaž, "Wild child", ZV

25.apríl - Celoslovenská pohárová súťaž STO d IDO, Šaľa
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
6.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
6.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
13.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
17.miesto - JVK HH duo, Tina Búthová & David Kováč, LC

24.apríl - Regionálna súťažná prehliadka moderného tanca, Lučenec

Hlaná cena primátorky mesta - DVK HH choreografia, "What is love", LC
Postup na krajskú súťaž - HV HH choreografia, "Na ulici", LC
 
23.marec - Deep Dance League III.kolo, Martin

2.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV


23.február - Deep Dance League II.kolo, Martin

3.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
6.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
8.miesto - HVK HH sólo ženy, Eduarda Šuchaňová, ZV
9.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová, LC
23.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

Úspechy v roku 2013


16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kodaň, Dánsko
 
25.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
53.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

 

11.-16.august - Letný tanečný tábor, Detvianska Huta
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1, Fiťo ZV
1.miesto - battle all styles crew vs crew, "Monsters a.s." (Terka, David, Sophia, Janka)
1.miesto - battle house dance 1vs1, Eďa ZV

  

22.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
3.miesto - JVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH 
TOP 4 - JVK ALL STYLE BATTLE "David Kováč", LC

 

15.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
Zlaté pásmo - HVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH
Zlaté pásmo - HVK HH duo, Ema & Zuzka, ZV
Strieborné pásmo - JVK HH duo, Zuzka & Laura, ZH
 
 
10.-11.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, THE NEXT STEP, Košice
 
1.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ
TOP 4 - HH Battle 2vs2 do 15r., David & Aďo 
4.miesto - HH Demo, "Späť do reality" LC 
5.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
5.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
6.miesto - HH DEMO, "Po slovensky" ZV
8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion Kučerová
TOP 8 - HH Battle 2vs2 nad 15r., Etel & Cuca
9.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
10.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
13.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová
14.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
 
 
12.-13.apríl - Jednoducho tanec, Šaľa
 
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrián Konkoľ
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
9.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Eliška Lehocká
18.miesto - JVK HH duo, Nulíčková, Ďuricová
19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková
 
 
3.marec - Street Dance Open, Banská Bystrica
 
2.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
3.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
7.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
11.miesto - HVK HH duo, Mary Mártonová & Etel Kočišová
15.miesto - HVK HH sólo ženy, Etel Kočišová
 
 
24.2.-1.3. - Jarné Tanečné Sústredenie Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 mierne pokročilí, Viki ZH
1.miesto - battle hip hop/house 1vs1 pokročilí, Cuca ZV
1.miesto - battle all styles 3vs3, Oľo, David, Michal
 

Úspechy v roku 2012

 
16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko
 
8.miesto - DVK, HH sólo chlapci, David Kováč
 
 
 
20.-24.august - Letný Tanečný Tábor Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 basic, Alica ZH
1.miesto - battle hip hop 1vs1 advanced, Lia LC
1.miesto - battle hip hop/house 2vs2, Cuca & Etel ZV
1.miesto - battle all styles 5vs5, Oľo, Filip, David, Maťo, Mišo 
 
 
23.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
2.miesto - HVK HH choreografia "I´AM NOT HUMAN"
3.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS"
3.miesto - HVK HH duo "ŠPEKULANTKY"
3.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP"
 
 
22.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME" Zvolen
2.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP" Lučenec
1.miesto - JVK HH choreografia "MOVE ON UP!" Lučenec
1.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS" Zvolen
1.miesto - HVK HH choreografia "I´M NOT HUMAN" Lučenec
2.miesto - DVK HH duo Laura & Zuzka, Zvolen
2.miesto - DVK HH duo Miška & Natálka, Zvolen
3.miesto - DVK HH duo Viki & Laura, Zvolen
2.miesto - HVK HH duo Cuca & Etel, Zvolen 
 
 
18.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Košice
 
9.miesto - JVK HH skupina "SRDCE PRE TANEC", Zvolen
11.miesto - HVK HH skupina "PRVOTINA", Zvolen
 
 

20.-21.apríl - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Šaľa

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, David
7.miesto - HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - HVK HH sólo muži, Matej
11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo
12.miesto - JVK HH duo, Monča & Eliška
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Oliver
16.miesto - DVK HH sólo chlapci, Aďo
16.miesto - DVK HH duo, Zuzka & Laura
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Monča
18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki
20.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion
20.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
21.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 
 
 
13.apríl - Slovenský pohár STO d IDO, Senica
 
6.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
6.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
7.miesto - HVK HH sólo ženy, Eďa
 
 

31.marec – Slovenský pohár STO d IDO, Považská Bystrica

6.miesto – HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
12.miesto – HVK HH duo, Cuca & Etel
17.miesto – JVK HH duo, Eliška & Monča
15.miesto – HVK HH sólo ženy, Etel
18.miesto - HVK HH sólo ženy, Mery
21.miesto – HVK HH sólo ženy, Karin
22.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 

Úspechy v roku 2011

7.apríl
1.miesto na regionálnej prehliadke v Lučenci

7.máj
2x 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Šali
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do Rakúska v októbri 2011

8.máj
5.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
8.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

17.máj
4x 1.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
3x 2.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

28.máj
1.miesto na nadregionálnej súťaži vo Zvolene

23.-26.6.
Účasť na medzinárodnom festivale „Zlaté solnéstezky“ v Českej republike

12.október
9.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku
27.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku

5.november
čestné 1.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
3.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
7.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave

19.november
semifinále battle Tancom proti rasizmu v Banskej Bystrici

Úspechy v roku 2010

16. apríl
1.miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

23.-24.apríl
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
účasť v semifinále a finále

7. – 8. máj
1. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
8. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do nemeckého Bochumu 29. 9. – 3. 10. 2010 a získanie nominácie na Majstrovstvá Európy do holandského Amsterdamu 10.6.2010

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
získanie nominácie na celoslovenskú súťaž do Senca 19.5.2010

29. september
13. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku
19. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku

Úspechy v roku 2009

2. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

18. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. – 25.apríl
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

30. máj
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Senci

Úspechy v roku 2008

12. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

16. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

Úspechy v roku 2007

Jún
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Bratislavemiest

  •  18.-23.jún - Majstrovstvá Sveta IDO, Street Dance, Graz (A)
18.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec 

25.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

Úspechy tanečnej školy

 

 

Tanečná škola WANTED súťaží vo vekových kategóriach DETI, JUNIORI, MLÁDEŽ v disciplínach HIP HOP SÓLO, HIP HOP DUO, HIP HOP SKUPINA, HIP HOP FORMÁCIA, BATTLE.
 

Úspechy v roku 2019

 

  • 14.-18. október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko, Bremerhaven
26.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec (57 súťažiacich)

36.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec ( súťažiacich)

43.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec (68 súťažiacich)

46.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec (66 súťažiacich)

52.miesto - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec (66 súťažiacich)

58.miesto   - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (68 súťažiacich)

 

  • 10.-12. máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, NEXT STEP, KOŠICE
2.miesto   - DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - JVK HH formácia "GOOGULI", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto   - JVK HH formácia "LAST ADVENTURE", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto   - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - HVK HH skupina, "STILL TOGETHER, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen

6.miesto   - HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

8.miesto   - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 8      - JVK HH BATTLE 1vs1, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

TOP 8      - DVK HH BATTLE 1vs1, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

14.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec
 
TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

21.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

22.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

22.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

22.miesto - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

22.miesto - DVK HH BATTLE 1vs1, Natália Halmová, Nina Margočová, Natália Ponická, Vivien Víglaská, Sára Borošová, Alexandra Bočkaiová
 
23.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Tamara Borošová, Miloš Harasti, Damian Kovalančík, Paulína Králová, Beáta Mozolová

23.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

25.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

29.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

37.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen
 
38.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen
 
46.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec
 

  • 28. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin
1.miesto -   JVK HH formácia "GOOGULI", TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH formácia "LAST ADVENTURE", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

19.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

26.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

26.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

31.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

33.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

42.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen

42.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

48.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen


   16. apríl - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec
 
 
  • 12. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, JEDNODUCHO TANEC, Šaľa
1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH skupina, "STILL TOGETHER, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen

2.miesto -   HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec
 
5.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

21.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

25.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

30.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

32.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen


  • 7. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DANCE MOTION, Trenčín
1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
3.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

17.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

26.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

30.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

33.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

37.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16 -    JVK HH BATTLE: Borošová T., Gondášová P., Harasti M., Konkoľ A., Kostková K., Kovalančík D., Králová P.

TOP 16 -    HVK HH BATTLE: Budáč P.


  • 5. apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
1.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec
 
 
  • 4. apríl - Regionálna súťaž, Zvolen
1.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen
 
 

Úspechy v roku 2018

 

  • 23.-27.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kielce, Poľsko
21.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec (72 súťažiacich)

24.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (75 súťažiacich)

36.miesto - HVK HH BATTLE, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec 

39.miesto - JVK HH duo, Paťka Gondášová & Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec (80 súťažiacich)

53.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (72 súťažiacich)

60.miesto - HVK HH BATTLE, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 18.-19.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, NEXT STEP, Košice
2.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK OPEN choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec

29.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

29.miesto -   JVK HH duo, Paťka Gondášová & Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

DVK HH sólo dievčatá / battle: Veronika Petrincová
                   JVK HH sólo dievčatá / battle: Borošová T., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P., Gondášová P., Bahledová A.

                   JVK HH sólo chlapci / battle: Kovalančík D., Harasti M.,Slovák O., Konkoľ A.,
 
                   HVK battle: Kováč D., Budáč P.

  •  13.máj - TOP 16 BATTLE TOUR, Lučenec
1.miesto -   HH battle sólo, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HH battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 8    -   HH battle sólo, Veronika Tuschlová, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec


  •  12.máj - Celoslovenská súťaž BEST DANCE GROUP, Banská Bystrica
2.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec


  •  6.máj - TOP 16 BATTLE TOUR, Banská Bystrica
TOP 8    -   HH battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 
  •  29.apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin
1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   HVK HH choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   JVK HH sólo dievčatá (B), Anetka Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

 
                DVK HH sólo dievčatá B, Veronika Petrincová
 
                   JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P.

                   JVK HH sólo dievčatá (B): Malčeková S.

                   JVK HH sólo chlapci: Kovalančík D., Harasti M. 

                   JVK HH duo: Gondášová P./Slovák O.
 

  •  24.apríl - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
1.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 17.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
1.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec


  • 25.marec - Celoslovenská súťaž IDO, DISTRICT CUP, Bratislava
1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

 
                   JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P.

                   JVK HH sólo dievčatá (B): Malčeková S., Bahledová A.

 

                   JVK HH sólo chlapci: Kovalančík D., Harasti M. 

                   HVK HH battle: Kováč D., Budáč P.
 
 

Úspechy v roku 2017

 

  •  7.apríl - Celoslovenská súťaž SDIDO, Jednoducho tanec, Šaľa
1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Malčeková S.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M. 

 

  •  26.marec - Celoslovenská súťaž SDIDO, Deep Dance League, Martin
2.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Ďuricová L.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M.  


 

Úspechy v roku 2016


  •  18.-23.jún - Majstrovstvá Sveta IDO, Street Dance, Graz (A)
18.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 08.-11.jún - Majstrovstvá Európy IDO, FACTORY JAM, Ostrava (CZ)
7.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

39.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

50.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 20.-21.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, NEXT STEP, Košic
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - JVK HH choreografia "MY STYLE", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03

12.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

13.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

                    DVK HH sólo dievčatá: Tuschlová V., Findrová T., Borošová T.
                   
                    JVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M., Kubenková V., Gondášová P., Malčeková S., Ďuricová L.

                    HH BATTLE: Kováč D., Adrian K., Budáč P., Zelenáková M., Ďuricová L.


  • 13.máj - Celoslovenská súťaž, PRE-DE-TA, Košice

2.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03


  • 6.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec

1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 5.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "Keep smile", TŠ Wanted Žiar nad Hronom

 

  • 18.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO, Grimmy dance cup, Košice

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HH BATTLE, David Kováč & Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen
 
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Findrová, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
6. miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Bororšová, TŠ Wanted Lučenec
 
9.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, TŠ Wanted Zvolen

28.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

34.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2015

 

  • 10.-12.jún - Majstrovstvá Európy IDO HH, Kielce Poľsko

13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom /115 súťažiacich/

13.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec /90 súťažiacich/  
 
30.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom  
 
50.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

57.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
64.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
49. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
37.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen
 
 
  • 15.-16.máj - Majstrovstvá Slovenska NEXT STEP, Košice
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen

2.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave" Wanted magic Žiar nad Hronom
 
3.miesto - DVK HH choreografia "Come on baby" Wanted baby Lučenec
 
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec
 
5.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom
 
8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

9.miesto - DVK+JVK BATTLE HH 2vs2, Adrian Konkoľ & David Kováč
 
10.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
10.miesto - HVK HH choreografia "Heštek", Wanted gangsta Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
11.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", Wanted generation Lučenec
 
11. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom

 

  • 14.máj - Celoslovenská súťaž PREDETA, Košice

 2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH

3.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

 

  • 13.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "COME ON BABY", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

2.miesto - DVK HH choreografia "START UP", W kids ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "FREAK", W generation ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH


  • 3.máj - Celoslovenská súťaž STO d IDO, "Jednoducho tanec", Šaľa


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, W kids ZV

2.miesto - HVK HH duo, "Molotow flow", W gangsta LC

4.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, W magic ZH

5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, W generation ZV

8.miesto - JVK HH duo, Lucka Gálová & Natália Kočišová, W gangsta LC

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, W generation ZV

19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, W generation ZV

35.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, W generation ZV

 

  • 28.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
1.miesto - DVK HH choreografia, "Come on baby", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia, "Heštek", W gangsta LC

 

  • 25.apríl - Regionálna súťaž, Zvolen
1.miesto - DVK HH choreografia, "Start up", W kids ZV

1.miesto - HVK HH choreografia, "Freak", W generation ZV


  • 21.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom
1.miesto - HVK HH choreografia, "V mojej hlave", W magic ZH

2.miesto - JVK HH choreografia, "Tasty", W tasty ZH

 

  • 15.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO DDL, Martin

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

6.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH

8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, ZV

8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH

8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, LC

9.miesto - JVK HH duo, Lucia Gálová & Natália Kočišová, LC

39.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

43.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, ZV

 

Úspechy v roku 2014

22.november - Celoslovenská súťaž H&T CUP, Bratislava

1.miesto - JVK HH duo, Viki & Alica, ZH
3.miesto - HVK HH formácia, "Wild child", ZV
5.miesto - HVK HH skupina, "Na ulici", LC

23.-27.september - Majstrovstvá Sveta v hip hope, Nemecko

26.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
27.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
31.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
51.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

3.-8.august - Letný tanečný tábor wanted, Detvianska Huta

1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Teo Štefan Petrovský, LC
1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, David Kováč, LC
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, Viki Šályová, ZH

30.-31.máj - Celoslovenská súťaž SENECKÁ DÚHA, Senec

3.miesto - DVK HH choreografia "What is love", LC
3.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave", ZH
3.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", ZV
 

16.-17.máj - Majstrovstvá Slovenska THE NEXT STEP, Košice


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Víťaz slovenského pohára r.2013, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
3.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
4.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
8.miesto - JVK HH duo, David Ková č &Tina Búthová, LC
8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
TOP 8 - DVK+JVK HH battle, David Kováč, LC
9.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
10.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV
11.miesto - HVK HH skupina "IRISH", ZH
16.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
16.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC

15.máj - Krajská súťaž Deň tanca, Žiar nad Hronom

Zlaté pásmo - DVK HH choreografia, W baby "What is love", LC
Strieborné pásmo - HVK HH choreografia, W gangsta "Na ulici", LC
Stieborné pásmo - HVK HH choreografia, W generation "Wild child", ZV

3.máj - Nadregionálna súťaž moderného tanca, Zvolen
 
Hlavná cena a postup na krajskú súťaž, "Wild child", ZV

25.apríl - Celoslovenská pohárová súťaž STO d IDO, Šaľa
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
6.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
6.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
13.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
17.miesto - JVK HH duo, Tina Búthová & David Kováč, LC

24.apríl - Regionálna súťažná prehliadka moderného tanca, Lučenec

Hlaná cena primátorky mesta - DVK HH choreografia, "What is love", LC
Postup na krajskú súťaž - HV HH choreografia, "Na ulici", LC
 
23.marec - Deep Dance League III.kolo, Martin

2.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV


23.február - Deep Dance League II.kolo, Martin

3.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
6.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
8.miesto - HVK HH sólo ženy, Eduarda Šuchaňová, ZV
9.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová, LC
23.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

Úspechy v roku 2013


16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kodaň, Dánsko
 
25.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
53.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
 
11.-16.august - Letný tanečný tábor, Detvianska Huta
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1, Fiťo ZV
1.miesto - battle all styles crew vs crew, "Monsters a.s." (Terka, David, Sophia, Janka)
1.miesto - battle house dance 1vs1, Eďa ZV
 
22.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
3.miesto - JVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH 
TOP 4 - JVK ALL STYLE BATTLE "David Kováč", LC
 
15.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
Zlaté pásmo - HVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH
Zlaté pásmo - HVK HH duo, Ema & Zuzka, ZV
Strieborné pásmo - JVK HH duo, Zuzka & Laura, ZH
 
 
10.-11.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, THE NEXT STEP, Košice
 
1.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ
TOP 4 - HH Battle 2vs2 do 15r., David & Aďo 
4.miesto - HH Demo, "Späť do reality" LC 
5.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
5.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
6.miesto - HH DEMO, "Po slovensky" ZV
8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion Kučerová
TOP 8 - HH Battle 2vs2 nad 15r., Etel & Cuca
9.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
10.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
13.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová
14.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
 
 
12.-13.apríl - Jednoducho tanec, Šaľa
 
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrián Konkoľ
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
9.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Eliška Lehocká
18.miesto - JVK HH duo, Nulíčková, Ďuricová
19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková
 
 
3.marec - Street Dance Open, Banská Bystrica
 
2.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
3.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
7.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
11.miesto - HVK HH duo, Mary Mártonová & Etel Kočišová
15.miesto - HVK HH sólo ženy, Etel Kočišová
 
 
24.2.-1.3. - Jarné Tanečné Sústredenie Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 mierne pokročilí, Viki ZH
1.miesto - battle hip hop/house 1vs1 pokročilí, Cuca ZV
1.miesto - battle all styles 3vs3, Oľo, David, Michal
 

Úspechy v roku 2012

 
16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko
 
8.miesto - DVK, HH sólo chlapci, David Kováč
 
 
20.-24.august - Letný Tanečný Tábor Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 basic, Alica ZH
1.miesto - battle hip hop 1vs1 advanced, Lia LC
1.miesto - battle hip hop/house 2vs2, Cuca & Etel ZV
1.miesto - battle all styles 5vs5, Oľo, Filip, David, Maťo, Mišo 
 
 
23.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
2.miesto - HVK HH choreografia "I´AM NOT HUMAN"
3.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS"
3.miesto - HVK HH duo "ŠPEKULANTKY"
3.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP"
 
 
22.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME" Zvolen
2.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP" Lučenec
1.miesto - JVK HH choreografia "MOVE ON UP!" Lučenec
1.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS" Zvolen
1.miesto - HVK HH choreografia "I´M NOT HUMAN" Lučenec
2.miesto - DVK HH duo Laura & Zuzka, Zvolen
2.miesto - DVK HH duo Miška & Natálka, Zvolen
3.miesto - DVK HH duo Viki & Laura, Zvolen
2.miesto - HVK HH duo Cuca & Etel, Zvolen 
 
 
18.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Košice
 
9.miesto - JVK HH skupina "SRDCE PRE TANEC", Zvolen
11.miesto - HVK HH skupina "PRVOTINA", Zvolen
 

20.-21.apríl - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Šaľa

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, David
7.miesto - HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - HVK HH sólo muži, Matej
11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo
12.miesto - JVK HH duo, Monča & Eliška
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Oliver
16.miesto - DVK HH sólo chlapci, Aďo
16.miesto - DVK HH duo, Zuzka & Laura
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Monča
18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki
20.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion
20.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
21.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 
 
13.apríl - Slovenský pohár STO d IDO, Senica
 
6.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
6.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
7.miesto - HVK HH sólo ženy, Eďa
 

31.marec – Slovenský pohár STO d IDO, Považská Bystrica

6.miesto – HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
12.miesto – HVK HH duo, Cuca & Etel
17.miesto – JVK HH duo, Eliška & Monča
15.miesto – HVK HH sólo ženy, Etel
18.miesto - HVK HH sólo ženy, Mery
21.miesto – HVK HH sólo ženy, Karin
22.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 

Úspechy v roku 2011

7.apríl
1.miesto na regionálnej prehliadke v Lučenci

7.máj
2x 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Šali
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do Rakúska v októbri 2011

8.máj
5.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
8.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

17.máj
4x 1.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
3x 2.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

28.máj
1.miesto na nadregionálnej súťaži vo Zvolene

23.-26.6.
Účasť na medzinárodnom festivale „Zlaté solnéstezky“ v Českej republike

12.október
9.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku
27.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku

5.november
čestné 1.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
3.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
7.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave

19.november
semifinále battle Tancom proti rasizmu v Banskej Bystrici

Úspechy v roku 2010

16. apríl
1.miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

23.-24.apríl
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
účasť v semifinále a finále

7. – 8. máj
1. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
8. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do nemeckého Bochumu 29. 9. – 3. 10. 2010 a získanie nominácie na Majstrovstvá Európy do holandského Amsterdamu 10.6.2010

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
získanie nominácie na celoslovenskú súťaž do Senca 19.5.2010

29. september
13. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku
19. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku

Úspechy v roku 2009

2. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

18. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. – 25.apríl
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

30. máj
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Senci

Úspechy v roku 2008

12. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

16. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

Úspechy v roku 2007

Jún
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Bratislave

miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

Prečo naša tanečná škola

Tanečnú školu WANTED založil Štefan Chlebo v roku 2006 vo Zvolene, o rok neskôr rozšíril pôsobisko o Lučenec a v roku 2011 otvoril svoju prevádzku aj v Žiari nad Hronom. Teší sa veľkému počtu záujemcov o tanec a vďaka tomu má širokú základňu všetkých vekových kategórií a niekoľko výkonnostných úrovní skupín. Venuje sa tanečným štýlom STREET DANCE (HIP HOP, HOUSE DANCE, FUNK STYLE, CHOREO). Oficiálny názov WANTED, pod ktorým sa prezentuje na vystúpeniach a súťažiach v rámci Slovenska, ale i v zahraničí získala tanečná škola až v roku 2010.

Hlavnou myšlienkou je zmysluplné využitie voľného času v priateľskom kolektíve ľudí, ktorí majú tanec v srdci, chcú sa v ňom zdokonaľovať a tešiť zúspechov. Tanečné lekcie sú tvorené s cieľom naučiť sa techniky tanečných štýlov, získať kondičnú zdatnosť, pohybový rozsah a v neposlednom rade vychovať  kreatívneho,konkurencie schopného tanečníka.

Čítať ďalej...

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!