Tanečná škola Lučenec

! ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020 !

Termíny oficiálnych zápisov sú UTOROK 3.9. a ŠTVRTOK 5.9. v čase od 16.00h do 18.00h v priestoroch jedálne Základnej školy Vajanského v Lučenci (vstup hlavným vchodom). 

AKTUALIZOVANÉ PRIHLÁŠKY NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK ZVEREJNÍME KONCOM AUGUSTA A BUDÚ K DISPOZÍCII NA STIAHNUTIE NA NAŠOM WEBE.

 

Prvé tréningy štartujeme od utorka 10.9. Prvá otvorená lekcia je sprístupnená aj pre rodičov nových záujemcov, predchádza jej vyplnenie a odovzdanie prihlášky. BEZ ODOVZDANIA VYPLNENEJ A PODPÍSANEJ PRIHLÁŠKY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM NIE JE MOŽNÁ ÚČASŤ NA TRÉNINGU.

Tréningy prebiehajú 2x týždenne po 80min. UTOROK a ŠTVRTOK v poobedňajších hodinách v priestoroch Základnej školy Vajanského v Lučenci (malá telocvičňa) - vstup zozadu budovy. 

Vstup do priestorov budovy bude možný len 10min pred začiatkom lekcie (treba zvoniť).

Prijímame začiatočníkov-pokročilých od 6-18rokov. Po osobnej konzultácii na zápise za prítomnosti rodiča a záujemcu o prihlásenie, splnení podmienok pre prijatie, vypíšete prihlášku a následne budete zaradení do výkonnostnej skupiny (zaradenie do skupiny, dni a časy tréningov sa môžu po zápise a v priebehu školského roka zmeniť). 

Kapacita miest v skupinách je obmedzená, preto nie je možné akceptovať každú prihlášku aj po splnení všetkých podmienok na prijatie.

 
OTVÁRAME VÝKONNOSTNÉ SKUPINY WantedFam:
 

WANTED KIDS-B FAM = začiatočníci (6-11r.)

WANTED KIDS-A FAM = mierne pokročilí (6-11r.)

WANTED TEENS-A FAM = pokročilí (12-15r.)

WANTED TEENS-B FAM = začiatočníci (12-15r.)

WANTED REPRE FAM = pokročilí (6-18r.)


HARMONOGRAM TRÉNINGOV:

  • ZVEREJNÍME PO OFICIÁLNYCH TERMÍNOCH ZÁPISOV V PRIEBEHU SEPTEMBRA

 

SKÚŠOBNÝ PRVÝ TRÉNING:

Poskytneme Vám všetky potrebné informácie a doporučíme Vám čas prvého skúšobného tréningu, na ktorý majú prístup aj rodičia. Tréningu sa nie je možné zúčastniť bez vyplnenej prihlášky, ktorá je podpísaná zákonným zástupcom. Prvé 2 skúšobné lekcie si môžete vyskúšať bez viazanosti mesačného poplatku, len za cenu jednorazových lekcií (5 EUR/1lekcia). Po dvoch skúšobných lekciách sa rozhodnete, či idete v tréningoch pokračovať. Ak áno, doplatíte už len zvyšnú časť mesačného poplatku.

 

PLATBA za tréningy sa vykonáva len prostredíctvom bankového prevodu vždy vopred za nadchádzajúci mesiac (napr. za október 1.októbra). Na prvý tréning v mesiaci je potrebné priniesť potvrdenie o úhrade. Bez potvrdenia o úhrade sa nemôže tanečník lekcie zúčastniť. Platbu treba vždy označiť variabilným symbolom, ktorý Vám bude pridelený pri zápise. Cena je nastavená paušálne, tzn., že platíte vždy rovnakú sumu za každý mesiac (aj počas sviatkov, prázdnin, absencie a nespotrebovaných lekcií).

STORNO prihlášky je potrebné oznámiť písomne na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ."> Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nespotrebovaná alikvotná časť uhradenej sumy za tréningy sa nevracia a slúži ako storno poplatok.  

PRIHLÁŠKU a viac info získate na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo 0908 276 629 (Štefan Chlebo)

Tešíme sa na nových členov WANTED tanečnej rodiny

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!