Tanečná škola Lučenec

 

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2022/2023

Oficiálne termíny zápisov na nový šk.rok 2022/2023 máme už za sebou, ale PRIHLÁSIŤ SA K NÁM môžete aj v priebehu septembra.

Prijímame začiatočníkov-pokročilých od 6-18 rokov. (*30rokov a viac v skupine ADULTS).

 

Kapacita miest v skupinách je obmedzená, preto nie je možné akceptovať každú prihlášku aj po splnení všetkých podmienok pre prijatie.

Tréningy prebiehajú 2x týždenne po 80min. (*1x týždenne po 60min. v prípade skupiny ADULTS). UTOROK a ŠTVRTOK (v závislosti na skupine, ktorú navštevujete) v popoludňajších hodinách v priestoroch ZÁKLADNEJ ŠKOLY Vajanského v Lučenci.

Vstup do priestorov budovy bude možný iba 10min pred začiatkom lekcie. CENA PAUŠÁLNEHO MESAČNÉHO PRÍSPEVKU JE 38 EUR (*20EUR v prípade skupiny ADULTS) (jednorazový zápisný poplatok 15eur: neplatí rodič aktívneho Wanted tanečníka, ktorý sa prihlasuje do skupiny ADULTS).

PRVÁ SKÚŠOBNÁ lekcia nie je sprístupnená aj pre rodičov nových záujemcov (kvôli COVID-19), predchádza jej vyplnenie a odoslanie prihlášky. BEZ ODOSLANIA A POTVRDENIE PRIHLÁŠKY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM NIE JE MOŽNÁ ÚČASŤ NA TRÉNINGU.

Podrobné informácie nájdete v tlačive PODMIENKY LUČENEC, ktoré je možné stiahnuť z nášho webu.

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

1. kontaktovať nás telefonicky na 0908276629, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

2. Vyplniť online prihlášku: 

https://app.paysy.sk/reg/oz-wanted-tanecna-skola/oz-wanted-ts-online-prihlaska-2022-2023

3. počkať na naše potvrdenie o prijatí, kde budú všetky ďalšie inštrukcie ako ďalej postupovať (pridelíme Vám variabilný symbol, zaradíme do výkonnostnej kategórie, určíme deň a čas tréningu, dohodneme termín prvých dvoch skúšobných lekcií, pošleme platobné inštrukcie).

4. uhradíte poplatok za prvé dve skúšobné lekcie vo výške 12 EUR

5. prídete na prvú skúšobnú lekciu s potvrdením o úhrade

6. v prípade, že sa Vám bude u náš páčiť a tréner vyhodnotí, že má tanečník predpoklady na tanec, doplatíte už len zvyšnú časť príspevku

OTVÁRAME VÝKONNOSTNÉ SKUPINY WantedFam

tablc

PRVÝ SKÚŠOBNÝ TRÉNING:

Poskytneme vám všetky potrebné informácie a odporučíme vám čas prvého testovacieho tréningu, na ktorý nemajú prístup rodiča (COVID-19). Druhý skúšobný tréning sa koná už bez prítomnosti rodiča. Tréningu sa nemožno zúčastniť bez vyplnenej prihlášky, ktorá je podpísaná zákonným zástupcom. Prvé 2 skúšobné lekcie si môžete vyskúšať bez viazanosti mesačného poplatku, len za cenu jednorazových lekcií (6 EUR/1lekcia). Po dvoch skúšobných lekciách sa rozhodnete, či idete v tréningoch pokračovať. Pokiaľ áno, doplatíte už len zostávajúcu časť mesačného poplatku.

PLATBA za tréningy sa realizuje iba prostredníctvom bankového prevodu vždy vopred za nadchádzajúci mesiac (napr. za október 1.októbra). Na prvý tréning v mesiaci treba priniesť potvrdenie o úhrade. Bez potvrdenia o úhrade sa nemôže tanečník lekcie zúčastniť. Platbu je treba vždy označiť variabilným symbolom, ktorý Vám bude pridelený. Cena je nastavená paušálne, tzn., že platíte vždy rovnakú čiastku za každý mesiac (aj počas sviatkov, prázdnin, absencie a nespotrebovaných lekcií). Interval úhrad si môžete zvoliť mesačne/polročne/ročne.

STORNO prihlášky je potrebné oznámiť písomne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nespotrebovaná alikvotná časť uhradenej čiastky za tréningy sa nevracia a slúži ako storno poplatok.

Více info získate na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo +421 908 276 629 (Štefan Chlebo)

Tešíme sa na nových členov WANTED tanečnej rodiny.

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!