Úspechy tanečnej školy

Tanečná škola WANTED súťaží vo vekových kategóriach DETI, JUNIORI, MLÁDEŽ v disciplínach HIP HOP SÓLO, HIP HOP DUO, HIP HOP SKUPINA, HIP HOP FORMÁCIA, BATTLE.

 

Úspechy v roku 2024

 

Súťaž:    TANEČNÁ SKUPINA ROKA 2024 
Mesto:  Banská Bystrica
Dátum: 12.5.2024

JVK Hip hop formácia "PROFI SHOW"

4.         Chromoníci                                     WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

2.         Wolfted                                           WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Súťaž: MSR HH THE NEXT STEP
Mesto: Košice
Dátum: 04.05.2024 - 05.05.2024
Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop (A) duo
6. Bíróová Emka / Szmudová Sophia Lučenec
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá
1. Bergerová Vanessa Zvolen
21. Koristeková Alexandra Lučenec
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK II Hip Hop (A) duo
15. Petrincová Veronika / Borošová Sára Lučenec
Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK II Hip Hop sólo chlapci
5. Podolinský Filip Lučenec
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop duo
6. Erdélyová Viktória / Bahledová Aneta Zvolen
19. Tuschlová Veronika / Janštová Alexandra Lučenec
Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
4. Katreniaková Hanka Zvolen
Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo
8. Borošová Alžbeta / Michelová Sofia Anna Zvolen
29. Badíková Michaela / Pápaiová Nela Lučenec
Tanečný pohár DVK Hip Hop (C) sólo dievčatá
5. Michelová Sofia Anna Zvolen
7. Gondová Lucia Zvolen
16. Borošová Alžbeta Zvolen
Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
13. Víglaská Vivien Zvolen
14. Koklesová Nela Zvolen
20. Čierna Michaela Zvolen
Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) duo
27. Malčeková Sára / Králová Andrea Lučenec
Tanečný pohár JVK Hip Hop (C) sólo dievčatá
9. Jandurová Tamara Zvolen
Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
10. Tuschlová Veronika Lučenec
11. Mozolová Beáta Zvolen
Tanečný pohár HVK Open Hip Hop choreografia
7. SO MUCH BETTA Zvolen / Lučenec
MSR Open DVK Hip Hop formácia
4. WATCH ME! Lučenec
5. VIDA BONITA Zvolen
MSR Open JVK Hip Hop formácia
10. CHROMONÍCI Zvolen
13. WOLFTED
Tanečný pohár DVK Hip Hop Battle sólo
16. Katreniaková Hanka Zvolen
. Gondová Lucia Zvolen
Tanečný pohár JVK Hip Hop Battle sólo
. Podolinský Filip Lučenec
8. Bergerová Vanessa Zvolen
. Čierna Michaela Zvolen
. Jandurová Tamara Zvolen
. Koklesová Nela Zvolen
. Víglaská Vivien Zvolen
Tanečný pohár HVK Hip Hop Battle sólo
. Tuschlová Veronika Lučenec
. Mozolová Beáta Zvolen
. Erdélyová Viktória Zvolen
Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
11. Bahledová Aneta Zvolen

 

Súťaž: GRIMMY DANCE CUP 2024
Mesto: Prešov
Dátum: 19.04.2024 - 21.04.2024
Dance Festival HVK Open Hip Hop choreografia
6. SO MUCH BETTA Zvolen / Lučenec
Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo
1. Bíróová Emka / Szmudová Sophia Lučenec
10. Borošová Alžbeta / Michelová Sofia Anna Zvolen
42. Badíková Michaela / Pápaiová Nela Zvolen
Tanečný pohár DVK Hip Hop (C) sólo dievčatá
1. Katreniaková Hanka Zvolen
3. Gondová Lucia Zvolen
6. Michelová Sofia Anna Zvolen
55. Borošová Alžbeta Zvolen
Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá
2. Bergerová Vanessa Zvolen
16. Koristeková Alexandra Lučenec
Slovenský pohár JVK II Hip Hop (A) duo
7. Petrincová Veronika / Borošová Sára Lučenec
Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
6. Víglaská Vivien Zvolen
11. Koklesová Nela Zvolen
Tanečný pohár JVK Hip Hop (C) sólo dievčatá
1. Čierna Michaela Zvolen
3. Jandurová Tamara Zvolen
Slovenský pohár JVK II Hip Hop sólo chlapci
4. Podolinský Filip Lučenec
Slovenský pohár HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
22. Bahledová Aneta Zvolen
Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
8. Mozolová Beáta Zvolen
19. Tuschlová Veronika Lučenec
Tanečný pohár DVK Hip Hop Battle B sólo
. Borošová Alžbeta Zvolen
. Katreniaková Hanka Zvolen
Tanečný pohár JVK+HVK Hip Hop Battle B sólo
4. Čierna Michaela Zvolen
8. Koklesová Nela Zvolen
1. Mozolová Beáta Zvolen
. Víglaská Vivien Zvolen
. Jandurová Tamara Zvolen
. Tuschlová Veronika Lučenec
Tanečný pohár JVK Hip Hop Battle A sólo
. Bergerová Vanessa Zvolen
. Koristeková Alexandra Lučenec
. Podolinský Filip Lučenec
Tanečný pohár DVK Hip Hop formácia
2. VIDA BONITA Zvolen
3. WATCH ME! Lučenec
Tanečný pohár JVK Hip Hop formácia
5. WOLFTED Lučenec
7. CHROMONÍCI Zvolen
Tanečný pohár HVK Hip Hop duo
4. Erdélyová Viktória / Bahledová Aneta Zvolen
14. Tuschlová Veronika / Janštová Alexandra Lučenec

 

Súťaž: Dance Power cup - ART, DD, HH
Mesto: Bratislava
Dátum: 15.03.2024 - 17.03.2024
Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá
1. Bergerová Vanessa Zvolen
19. Koristeková Alexandra Lučenec
Slovenský pohár JVK II Hip Hop (A) duo
10. Petrincová Veronika / Borošová Sára Lučenec
Slovenský pohár HVK Hip Hop duo
6. Erdélyová Viktória / Bahledová Aneta Zvolen
Slovenský pohár HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá
26. Bahledová Aneta Zvolen
Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
8. Mozolová Beáta Zvolen
Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
10. Katreniaková Hanka
22. Gondová Lucia Zvolen
28. Borošová Alžbeta Zvolen
Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo
3. Bíróová Emka / Szmudová Sophia Lučenec
19. Borošová Alžbeta / Michelová Sofia Anna Zvolen
27. Badíková Michaela / Pápaiová Nela Lučenec
Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá
7. Čierna Michaela Zvolen
12. Víglaská Vivien Zvolen
13. Koklesová Nela Zvolen
19. Jandurová Tamara Zvolen
Súťaž:    WANTED HAPPY NEW DRILL BATTLE 2024 
Mesto:  Zvolen
Dátum: 20.1.2024

 

HH battle masters 

1.         Bergerová Vanessa                         WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

2.         Podolinský Filip                              WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

HH battle beginners

1.         Jamrišková Ema                              WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

2.         Michelová Sofia Anna                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Úspechy v roku 2023

 

Súťaž:    IDO HIP HOP Majstrovstvá sveta 2023
Mesto:  Poľsko, Kielce
Dátum: 23.-26.10.2023

 

JVK I Hip Hop (A) sólo chlapci

9.           Podolinský Filip                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec / 50 tanečníkov

27.         Gondáš Adam                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec / 50 tanečníkov

JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá 

19.         Bergerová Vanessa                        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / 176 tanečníkov

HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

47.         Bahledová Aneta                            WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / 179 tanečníkov

160.        Borošová Tamara                           WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec / 179 tanečníkov

HVK Hip Hop duo

60.         Erdélyová Viktória / Bahledová Aneta        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen /120 tanečníkov

JVK II Hip Hop (A) duo

67.           Petrincová Veronika / Borošová Sára       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec /113 tanečníkov

DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

207.         Koristeková Alexandra                            WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec /241 tanečníkov

 
Súťaž:    PRESHOW DANCE CUP 2023
Mesto:  Prešov
Dátum: 26.05.2023

 

Tanečný pohár HVK Open choreografia

2.           Kvetex                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Súťaž:    DEŇ TANCA - (celoslovenské kolo) 2023
Mesto:  Žiar nad Hronom
Dátum: 23.05.2023

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop choreografia

1.           Invázia trpaslíkov                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Súťaž:    BEST DANCE GROUP 2023
Mesto:  Banská Bystrica
Dátum: 14.05.2023

 

Tanečný pohár HVK Open choreografia

2.           Kvetex                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop choreografia

2.           Invázia trpaslíkov                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

3.           Dattebayo                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop formácia

3.           BOOM   Wantedfam                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

5.           SICK     Wantedfam                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 
Súťaž:    MSR hip hop THE NEXT STEP 2023 (IDO)
Mesto:  Košice
Dátum: 05.05.2023 - 06.05.2023

 

Tanečný pohár DVK Rookie choreografia

3.           Dattebayo          Wantedfam        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop Battle A sólo

3.           Bergerová Vanessa                        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / Lučenec

.              Ponická Natália                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / Lučenec

.              Podolinský Filip                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen / Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK I Hip Hop (A) sólo chlapci

3.           Podolinský Filip                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

7.           Gondáš Adam                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK I Hip Hop (A) duo

4.           Bergerová Vanessa / Ponická Natália       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) skupina

4.           Platničky             Wantedfam        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá 

4.           Bergerová Vanessa                        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

9.           Ponická Natália                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) duo

4.           Petrincová Veronika / Borošová Sára       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

13.         Koristeková Alexandra / Kuricová Nela    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK II Hip Hop (A) duo

6.           Petrincová Veronika / Borošová Sára       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop skupina

6.           Novohradská nátura       Wantedfam        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo

6.           Bíróová Emka / Szmudová Sophia             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

11.         Borošová Alžbeta / Michelová Sofia Anna             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

28.         Kováčová Mia / Králová Andrea  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop sólo chlapci

7.           Kovalančík Damian                         WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Otvorené Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK Hip Hop formácia

8.           BOOM   Wantedfam                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

10.         SICK       Wantedfam                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

8.           Mozolová Beáta                             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

18.         Tuschlová Veronika                        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár HVK Open choreografia

10.         KVETEX Wantedfam                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

11.         Bahledová Aneta                            WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

18.         Borošová Tamara                           WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky JVK II Hip Hop (A) sólo dievčatá

14.         Petrincová Veronika                         WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

18.         Víglaská Vivien                                WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár HVK Hip Hop Battle A sólo

.              Bahledová Aneta                            WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

.              Budáč Patrik                                    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár ALL Hip Hop Battle B sólo

.              Víglaská Vivien                                WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

.              Mozolová Beáta                             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

.              Tuschlová Veronika                        WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky HVK Hip Hop duo

16.         Kubenková Viktória / Bahledová Aneta                   WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Majstrovstvá Slovenskej republiky DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

17.         Koristeková Alexandra                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

 

 

Súťaž:    DEEP DANCE LEAGUE DD HH (IDO)
Mesto:  Martin
Dátum: 22.04.2023 - 23.04.2023

 

Slovenský pohár DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

17.         Koristeková Alexandra                                 WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo

19.         Borošová Alžbeta / Michelová Sofia Anna             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

30.         Bíróová Emka / Szmudová Sophia                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

38.         Kováčová Mia / Králová Andrea                          WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) skupina

6.           Platničky                                          WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá

4.           Bergerová Vanessa                             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

10.         Ponická Natália                                    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) duo

2.           Bergerová Vanessa / Ponická Natália     WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár JVK II Hip Hop (A) sólo dievčatá

10.         Petrincová Veronika                          WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár JVK Hip Hop sólo chlapci

4.           Podolinský Filip                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

11.         Gondáš Adam                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

7.           Víglaská Vivien                                     WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) duo

5.           Petrincová Veronika / Borošová Sára       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

23.         Koristeková Alexandra / Kuricová Nela    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár HVK Hip Hop duo

3.           Kubenková Viktória / Bahledová Aneta     WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár HVK Hip Hop skupina

3.           Novohradská nátura               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár HVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

11.         Bahledová Aneta                    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

15.         Borošová Tamara                   WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

15.         Mozolová Beáta                   WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

28.         Tuschlová Veronika             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop formácia

3.           BOOM                              WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

5.           SICK                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

 

Súťaž:    Deň tanca (krajská súťaž - nezávislá)
Mesto:  Žiar nad Hronom 
Dátum: 23.4.2023

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop choreografia

1.           Invázia trpaslíkov                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

2.           Dattebayo                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Súťaž:    Dance Motion (IDO)
Mesto:  Trenčín
Dátum: 01.04.2023 - 02.04.2023

 

Slovenský pohár DVK Hip Hop (A) sólo dievčatá

11.         Koristeková Alexandra                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár JVK Hip Hop sólo chlapci

3.           Podolinský Filip                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

6.           Gondáš Adam                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) sólo dievčatá

4.           Ponická Natália                               WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

Slovenský pohár JVK I Hip Hop (A) duo

2.           Bergerová Vanessa / Ponická Natália       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár JVK II Hip Hop (A) sólo dievčatá

6.           Petrincová Veronika                              WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) duo

20.         Bíróová Emka / Szmudová Sophia             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

28.         Kováčová Mia / Králová Andrea                 WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár DVK Hip Hop (B) skupina

7.           Platničky                                                 WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

2.           Bergerová Vanessa                                 WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

17.         Víglaská Vivien                                       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) duo

9.           Petrincová Veronika / Borošová Sára       WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

10.         Koristeková Alexandra / Kuricová Nela    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár HVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

11.         Mozolová Beáta                                      WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

12.         Tuschlová Veronika                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Slovenský pohár HVK Hip Hop duo

3.           Kubenková Viktória / Bahledová Aneta    WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Slovenský pohár HVK Hip Hop skupina

4.           Novohradská nátura                              WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Tanečný pohár HVK Hip Hop sólo

7.           Bahledová Aneta                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

10.         Borošová Tamara                                  WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Lučenec

 

Súťaž:    GRIMMY DANCE CUP 2023 (IDO)
Mesto:  Prešov
Dátum: 17.03.2023 - 19.03.2023

 

Tanečný pohár JVK Hip Hop (B) sólo dievčatá

2.           Bergerová Vanessa                             WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

5.           Víglaská Vivien                                 WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Tanečný pohár ALL Hip Hop Battle B sól

3.           Bergerová Vanessa                           WANTED TANEČNÁ ŠKOLA, Zvolen

 

Úspechy v roku 2022

 

  • 26.-30.10.2022 - Majstrovstvá Sveta IDO, THE BEAT IS NOW, Rakúsko, Graz

7.miesto -   DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen /192tanečníkov/

22.miesto -  JVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec /61tanečníkov/

23.miesto -  JVK I HH A duo, Vanessa Bergerová, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen /111tanečníkov/

31.miesto -  JVK I HH A sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen /185tanečníkov/

42.miesto -   HVK HH duo, David Kováč, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec /113tanečníkov/

49.miesto - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec /99tanečníkov/

62.miesto -  HVK HH duo, Paťka Gondášová, Lucia Fízeľová, TŠ Wanted Lučenec /113tanečníkov/

73.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec /99tanečníkov/

73.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec /99tanečníkov/

 

  • 20.-21.05.2022 - Majstrovstvá Slovenska IDO, NEXT STEP, Košice

2.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HVK HH duo, David Kováč, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -  JVK I HH A duo, Vanessa Bergerová, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -  HVK B HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

TOP 4     -  DVK A HH Battle sólo, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -  DVK B HH skupina "Trpaslíci", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -  JVK B HH duo, Veronika Petrincová, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto  -  JVK HH formácia "na-la-na-na", TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -   DVK B HH duo, Alexandra Koristeková & Nela Kuricová, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -  JVK HH formácia "TIC TAC", TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -  HVK B HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

8.miesto -  JVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto - HVK HH skupina "Famfky", TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -  HVK HH duo, Paťka Gondášová, Lucia Fízeľová, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

10.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Sára Boršová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto -  HVK HH skupina "MAT", TŠ Wanted Lučenec

13.miesto -  JVK I HH A sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

13.miesto - JVK I HH A sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16    -  HVK A HH Battle sólo, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 16    -  HVK A HH Battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 16    - HVK A HH Battle sólo, Michaela Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto -  HVK A HH Battle sólo, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

17.miesto -  DVK B HH duo, Mia Kováčová & Andrea Králová, TŠ Wanted Lučenec

17.miesto - JVK A HH Battle sólo, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto - JVK A HH Battle sólo, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

17.miesto - JVK A HH Battle sólo, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

19.miesto -  HVK A HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

20.miesto -  HVK A HH Battle sólo, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

20.miesto -  HVK A HH Battle sólo, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

21.miesto - JVK A HH Battle sólo, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

21.miesto - JVK A HH Battle sólo, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - ALL HH B Battle sólo, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 
  • 14.05.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, DANCE MOTION, Trenčín

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -  JVK I HH A duo, Vanessa Bergerová, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -  DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK B HH duo, Alexandra Koristeková & Nela Kuricová, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   JVK I HH A sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -  JVK I HH A sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Zvolen 
 
6.miesto -  HVK HH duo, Paťka Gondášová, Lucia Fízeľová, TŠ Wanted Lučenec
 
6.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto - HVK HH skupina "Famfky", TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -  HVK HH skupina "MAT", TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Sára Boršová, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK B HH duo, Mia Kováčová & Andrea Králová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto -  JVK B HH duo, Veronika Petrincová, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

 
  • 07.05.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, GRIMMY DANCE CUP, Prešov

3.miesto  -  JVK HH formácia "TIC TAC", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto  -  JVK HH formácia "na-la-na-na", TŠ Wanted Zvolen

 

  • 01.05.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin

1.miesto -   DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto  -  JVK HH formácia "na-la-na-na", TŠ Wanted Zvolen

3.miesto  -  JVK HH formácia "TIC TAC", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH duo, David Kováč, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto   -  HVK B HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -  JVK B HH duo, Vanessa Bergerová, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   JVK B HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Sára Boršová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -  HVK HH duo, Paťka Gondášová, Lucia Fízeľová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -  HVK A HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -  JVK I HH A sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -  HVK HH skupina "MAT", TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -  DVK B HH skupina "Trpaslíci", TŠ Wanted Lučenec

10.miesto - HVK HH skupina "Famfky", TŠ Wanted Zvolen

10.miesto -  HVK B HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto -  JVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto -  JVK B HH duo, Veronika Petrincová, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

26.miesto -   DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 
  • 08.04.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, DANCE POWER, Bratislava

1.miesto -   DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   JVK B HH duo, Vanessa Bergerová, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - HVK B HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   JVK B HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -    JVK I HH A sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto   -  HVK A HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

7.miesto   -  HVK B HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

13.miesto  - JVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto -  JVK B HH sólo dievčatá, Sára Boršová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto -   HVK HH duo, Paťka Gondášová, Lucia Fízeľová, TŠ Wanted Lučenec

52.miesto   - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 
  • 27.03.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, GRIMMY DANCE CUP VOL.1, Prešov

3.miesto -   DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   DVK A HH Battle sólo, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - DVK B HH Battle sólo, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto -  HVK A HH Battle sólo, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto -  HVK A HH Battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

27.miesto - JVK B HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen
 
 
  • 10.02.2022 - Celoslovenská súťaž IDO, ZIMNÁ UNIVERZIÁDA, Bratislava

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

Úspechy v roku 2021

 

  • 11.12.2021 - Celoslovenská súťaž IDO, THE NEXT STEP ONLINE EDITION, Košice

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto   - DVK A HH duo, Natália Ponická & Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   -  DVK A HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto    - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

8.miesto    - JVK I HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, Tš Wanted Zvolen

10.miesto   - JVK I + II HH duo A, Veronika Petrincová & Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

10.miesto    - DVK A HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto   - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto   -  JVK A HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto   - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

22.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

29.miesto   - JVK A HH dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

30.miesto   - JVK II HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 18.11.2021 - Majstrovstvá Slovenska IDO, DANCE POWER, Bratislava

1.miesto   -  JVK A HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec
 
2.miesto   - DVK A HH duo, Natália Ponická & Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen
 
4.miesto      - HVK HH skupina, FAMFKY, Tš Wanted Zvolen

4.miesto    - DVK B HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto    - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto      - JVK I HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, Tš Wanted Zvolen

9.miesto   - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto   - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 
  • 23.10.2021 - Celoslovenská IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin

1.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto    - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - JVK I HH sólo dievčatá A, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto  - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 08.10.2021 - Majstrovstvá Slovenska IDO, DANCE POWER, Bratislava

1.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto    - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto   - JVK II HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto   - DVK A HH duo, Natália Ponická & Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto   -  JVK A HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto    - DVK A HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto   - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

13.miesto   - JVK II HH sólo dievčatá A, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto   - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

28.miesto    - DVK B HH sólo dievčatá, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen
 
 
  • 8-25.apríl - ONLINE Celoslovenská pohárová súťaž IDO, GRIMMY DANCE CUP, Prešov

3.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto   - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto   - JVK A HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto   - DVK A HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

9.miesto   - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto   -  JVK B HH sólo dievčatá, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto    - JVK A HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto    - DVK B HH sólo dievčatá, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

13.miesto   - HVK HH sólo ženy, Gondášová Paťka, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto    - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto   - JVK A HH dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto   - JVK A HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto   - JVK B HH sólo dievčatá, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

32.miesto   - DVK B HH sólo dievčatá, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2020

 

  • 12. december - ONLINE Celoslovenská pohárová súťaž IDO, NEXT STEP, KOŠICE

3.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto   - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

8.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Koristeková, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto   - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto   - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto   - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto   - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto   - DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto    - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto    - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

21.miesto   - DVK HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

21.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

21.miesto   - DVK HH sólo dievčatá, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

25.miesto   - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto   - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto   - JVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2019

 

  • 14.-18. október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko, Bremerhaven

26.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec (57 súťažiacich)

36.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec ( súťažiacich)

43.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec (68 súťažiacich)

46.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec (66 súťažiacich)

52.miesto - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec (66 súťažiacich)

58.miesto   - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (68 súťažiacich)

 

  • 10.-12. máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, NEXT STEP, KOŠICE

2.miesto   - DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - JVK HH formácia "GOOGULI", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto   - HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto   - JVK HH formácia "LAST ADVENTURE", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto   - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto   - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto   - DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto   - HVK HH skupina, "STILL TOGETHER, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen

6.miesto   - HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

8.miesto   - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 8      - JVK HH BATTLE 1vs1, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

TOP 8      - DVK HH BATTLE 1vs1, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

14.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec
 
TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16    - DVK HH BATTLE 1vs1, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

21.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

22.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

22.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

22.miesto - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

22.miesto - DVK HH BATTLE 1vs1, Natália Halmová, Nina Margočová, Natália Ponická, Vivien Víglaská, Sára Borošová, Alexandra Bočkaiová
 
23.miesto - JVK HH BATTLE 1vs1, Tamara Borošová, Miloš Harasti, Damian Kovalančík, Paulína Králová, Beáta Mozolová

23.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

25.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

29.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

37.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen
 
38.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen
 
46.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec
 

  • 28. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin

1.miesto -   JVK HH formácia "GOOGULI", TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH formácia "LAST ADVENTURE", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - HVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

19.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

26.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

26.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

31.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

33.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

42.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen

42.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

48.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen


   16. apríl - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom


1.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec
 
 
  • 12. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, JEDNODUCHO TANEC, Šaľa

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH skupina, "STILL TOGETHER, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen

2.miesto -   HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec
 
5.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

7.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

11.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

21.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

25.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

30.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

32.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen


  • 7. apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DANCE MOTION, Trenčín

1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
3.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   DVK HH sólo chlapci, Matúš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Karolína Kostková, TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá B, Aneta Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo dievčatá, Tamara Borošová, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paulína Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Ponická, TŠ Wanted Zvolen

17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

17.miesto - JVK HH sólo dievčatá B, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Zvolen

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

26.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Alexandra Bočkaiová, TŠ Wanted Zvolen

30.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Vivien Víglaská, TŠ Wanted Zvolen

33.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Natália Halmová, TŠ Wanted Zvolen

37.miesto - DVK HH sólo dievčatá B, Nina Margočová, TŠ Wanted Zvolen

TOP 16 -    JVK HH BATTLE: Borošová T., Gondášová P., Harasti M., Konkoľ A., Kostková K., Kovalančík D., Králová P.

TOP 16 -    HVK HH BATTLE: Budáč P.


  • 5. apríl - Regionálna súťaž, Lučenec

1.miesto -   DVK HH choreografia "DETSKÁ PÁRTY", TŠ Wanted Lučenec
 
 
  • 4. apríl - Regionálna súťaž, Zvolen

1.miesto -   DVK HH choreografia "ČIPČIATKÁ", TŠ Wanted Zvolen
 
 

Úspechy v roku 2018

 

  • 23.-27.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kielce, Poľsko

21.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec (72 súťažiacich)

24.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (75 súťažiacich)

36.miesto - HVK HH BATTLE, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec 

39.miesto - JVK HH duo, Paťka Gondášová & Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec (80 súťažiacich)

53.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec (72 súťažiacich)

60.miesto - HVK HH BATTLE, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 18.-19.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, NEXT STEP, Košice

2.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK OPEN choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

7.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

9.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec

29.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

29.miesto -   JVK HH duo, Paťka Gondášová & Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

DVK HH sólo dievčatá / battle: Veronika Petrincová
                   JVK HH sólo dievčatá / battle: Borošová T., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P., Gondášová P., Bahledová A.

                   JVK HH sólo chlapci / battle: Kovalančík D., Harasti M.,Slovák O., Konkoľ A.,
 
                   HVK battle: Kováč D., Budáč P.


  •  13.máj - TOP 16 BATTLE TOUR, Lučenec

1.miesto -   HH battle sólo, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   HH battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

TOP 8    -   HH battle sólo, Veronika Tuschlová, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec


  •  12.máj - Celoslovenská súťaž BEST DANCE GROUP, Banská Bystrica

2.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

4.miesto -   HVK HH choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec


  •  6.máj - TOP 16 BATTLE TOUR, Banská Bystrica

TOP 8    -   HH battle sólo, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 
  •  29.apríl - Celoslovenská súťaž IDO, DEEP DANCE LEAGUE, Martin

1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   JVK HH choreografia "REBORN", TŠ Wanted Zvolen

4.miesto -   HVK HH choreografia "FLAMES", TŠ Wanted Zvolen

5.miesto -   JVK HH sólo dievčatá (B), Anetka Bahledová, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH choreografia "RIOT", TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

 
                DVK HH sólo dievčatá B, Veronika Petrincová
 
                   JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P.

                   JVK HH sólo dievčatá (B): Malčeková S.

                   JVK HH sólo chlapci: Kovalančík D., Harasti M. 

                   JVK HH duo: Gondášová P./Slovák O.
 

  •  24.apríl - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 17.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec

1.miesto -   DVK HH choreografia "RUN THAT", TŠ Wanted Lučenec


  • 25.marec - Celoslovenská súťaž IDO, DISTRICT CUP, Bratislava

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá B, Veronika Petrincová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

 
                   JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Tuschlová V., Mozolová B., Králová P.

                   JVK HH sólo dievčatá (B): Malčeková S., Bahledová A.

 

                   JVK HH sólo chlapci: Kovalančík D., Harasti M. 

                   HVK HH battle: Kováč D., Budáč P.
 
 

Úspechy v roku 2017

 

  •  7.apríl - Celoslovenská súťaž SDIDO, Jednoducho tanec, Šaľa

1.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Malčeková S.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M. 

 

  •  26.marec - Celoslovenská súťaž SDIDO, Deep Dance League, Martin

2.miesto -   HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Ďuricová L.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M.  


 

Úspechy v roku 2016


  •  18.-23.jún - Majstrovstvá Sveta IDO, Street Dance, Graz (A)

18.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 08.-11.jún - Majstrovstvá Európy IDO, FACTORY JAM, Ostrava (CZ)

7.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

39.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

50.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 20.-21.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, NEXT STEP, Košic

2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - JVK HH choreografia "MY STYLE", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03

12.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

13.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

                    DVK HH sólo dievčatá: Tuschlová V., Findrová T., Borošová T.
                   
                    JVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M., Kubenková V., Gondášová P., Malčeková S., Ďuricová L.

                    HH BATTLE: Kováč D., Adrian K., Budáč P., Zelenáková M., Ďuricová L.


  • 13.máj - Celoslovenská súťaž, PRE-DE-TA, Košice


2.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03


  • 6.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec


1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 5.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom


1.miesto - DVK HH choreografia "Keep smile", TŠ Wanted Žiar nad Hronom

 

  • 18.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO, Grimmy dance cup, Košice


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HH BATTLE, David Kováč & Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen
 
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Findrová, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
6. miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Bororšová, TŠ Wanted Lučenec
 
9.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, TŠ Wanted Zvolen

28.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

34.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2015

 

  • 10.-12.jún - Majstrovstvá Európy IDO HH, Kielce Poľsko


13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom /115 súťažiacich/

13.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec /90 súťažiacich/  
 
30.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom  
 
50.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

57.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
64.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
49. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
37.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen
 
 
  • 15.-16.máj - Majstrovstvá Slovenska NEXT STEP, Košice

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen

2.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave" Wanted magic Žiar nad Hronom
 
3.miesto - DVK HH choreografia "Come on baby" Wanted baby Lučenec
 
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec
 
5.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom
 
8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

9.miesto - DVK+JVK BATTLE HH 2vs2, Adrian Konkoľ & David Kováč
 
10.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
10.miesto - HVK HH choreografia "Heštek", Wanted gangsta Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
11.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", Wanted generation Lučenec
 
11. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom

 

  • 14.máj - Celoslovenská súťaž PREDETA, Košice

 

2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH

3.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

 

  • 13.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

 

1.miesto - DVK HH choreografia "COME ON BABY", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

2.miesto - DVK HH choreografia "START UP", W kids ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "FREAK", W generation ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH


  • 3.máj - Celoslovenská súťaž STO d IDO, "Jednoducho tanec", Šaľa


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, W kids ZV

2.miesto - HVK HH duo, "Molotow flow", W gangsta LC

4.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, W magic ZH

5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, W generation ZV

8.miesto - JVK HH duo, Lucka Gálová & Natália Kočišová, W gangsta LC

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, W generation ZV

19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, W generation ZV

35.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, W generation ZV

 

  • 28.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
 
1.miesto - DVK HH choreografia, "Come on baby", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia, "Heštek", W gangsta LC

 

  • 25.apríl - Regionálna súťaž, Zvolen
 
1.miesto - DVK HH choreografia, "Start up", W kids ZV

1.miesto - HVK HH choreografia, "Freak", W generation ZV


  • 21.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom
 
1.miesto - HVK HH choreografia, "V mojej hlave", W magic ZH

2.miesto - JVK HH choreografia, "Tasty", W tasty ZH

 

  • 15.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO DDL, Martin

 

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

6.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH

8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, ZV

8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH

8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, LC

9.miesto - JVK HH duo, Lucia Gálová & Natália Kočišová, LC

39.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

43.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, ZV

 

Úspechy v roku 2014

22.november - Celoslovenská súťaž H&T CUP, Bratislava

1.miesto - JVK HH duo, Viki & Alica, ZH
3.miesto - HVK HH formácia, "Wild child", ZV
5.miesto - HVK HH skupina, "Na ulici", LC

23.-27.september - Majstrovstvá Sveta v hip hope, Nemecko

26.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
27.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
31.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
51.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

3.-8.august - Letný tanečný tábor wanted, Detvianska Huta

1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Teo Štefan Petrovský, LC
1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, David Kováč, LC
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, Viki Šályová, ZH

30.-31.máj - Celoslovenská súťaž SENECKÁ DÚHA, Senec

3.miesto - DVK HH choreografia "What is love", LC
3.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave", ZH
3.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", ZV
 

16.-17.máj - Majstrovstvá Slovenska THE NEXT STEP, Košice


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Víťaz slovenského pohára r.2013, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
3.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
4.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
8.miesto - JVK HH duo, David Ková č &Tina Búthová, LC
8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
TOP 8 - DVK+JVK HH battle, David Kováč, LC
9.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
10.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV
11.miesto - HVK HH skupina "IRISH", ZH
16.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
16.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC

15.máj - Krajská súťaž Deň tanca, Žiar nad Hronom

Zlaté pásmo - DVK HH choreografia, W baby "What is love", LC
Strieborné pásmo - HVK HH choreografia, W gangsta "Na ulici", LC
Stieborné pásmo - HVK HH choreografia, W generation "Wild child", ZV

3.máj - Nadregionálna súťaž moderného tanca, Zvolen
 
Hlavná cena a postup na krajskú súťaž, "Wild child", ZV

25.apríl - Celoslovenská pohárová súťaž STO d IDO, Šaľa
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
6.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
6.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
13.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
17.miesto - JVK HH duo, Tina Búthová & David Kováč, LC

24.apríl - Regionálna súťažná prehliadka moderného tanca, Lučenec

Hlaná cena primátorky mesta - DVK HH choreografia, "What is love", LC
Postup na krajskú súťaž - HV HH choreografia, "Na ulici", LC
 
23.marec - Deep Dance League III.kolo, Martin

2.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV


23.február - Deep Dance League II.kolo, Martin

3.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
6.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
8.miesto - HVK HH sólo ženy, Eduarda Šuchaňová, ZV
9.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová, LC
23.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

Úspechy v roku 2013


16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kodaň, Dánsko
 
25.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
53.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
 
11.-16.august - Letný tanečný tábor, Detvianska Huta
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1, Fiťo ZV
1.miesto - battle all styles crew vs crew, "Monsters a.s." (Terka, David, Sophia, Janka)
1.miesto - battle house dance 1vs1, Eďa ZV
 
22.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
3.miesto - JVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH 
TOP 4 - JVK ALL STYLE BATTLE "David Kováč", LC
 
15.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
Zlaté pásmo - HVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH
Zlaté pásmo - HVK HH duo, Ema & Zuzka, ZV
Strieborné pásmo - JVK HH duo, Zuzka & Laura, ZH
 
 
10.-11.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, THE NEXT STEP, Košice
 
1.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ
TOP 4 - HH Battle 2vs2 do 15r., David & Aďo 
4.miesto - HH Demo, "Späť do reality" LC 
5.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
5.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
6.miesto - HH DEMO, "Po slovensky" ZV
8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion Kučerová
TOP 8 - HH Battle 2vs2 nad 15r., Etel & Cuca
9.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
10.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
13.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová
14.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
 
 
12.-13.apríl - Jednoducho tanec, Šaľa
 
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrián Konkoľ
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
9.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Eliška Lehocká
18.miesto - JVK HH duo, Nulíčková, Ďuricová
19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková
 
 
3.marec - Street Dance Open, Banská Bystrica
 
2.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
3.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
7.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
11.miesto - HVK HH duo, Mary Mártonová & Etel Kočišová
15.miesto - HVK HH sólo ženy, Etel Kočišová
 
 
24.2.-1.3. - Jarné Tanečné Sústredenie Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 mierne pokročilí, Viki ZH
1.miesto - battle hip hop/house 1vs1 pokročilí, Cuca ZV
1.miesto - battle all styles 3vs3, Oľo, David, Michal
 

Úspechy v roku 2012

 
16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko
 
8.miesto - DVK, HH sólo chlapci, David Kováč
 
 
20.-24.august - Letný Tanečný Tábor Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 basic, Alica ZH
1.miesto - battle hip hop 1vs1 advanced, Lia LC
1.miesto - battle hip hop/house 2vs2, Cuca & Etel ZV
1.miesto - battle all styles 5vs5, Oľo, Filip, David, Maťo, Mišo 
 
 
23.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
2.miesto - HVK HH choreografia "I´AM NOT HUMAN"
3.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS"
3.miesto - HVK HH duo "ŠPEKULANTKY"
3.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP"
 
 
22.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME" Zvolen
2.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP" Lučenec
1.miesto - JVK HH choreografia "MOVE ON UP!" Lučenec
1.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS" Zvolen
1.miesto - HVK HH choreografia "I´M NOT HUMAN" Lučenec
2.miesto - DVK HH duo Laura & Zuzka, Zvolen
2.miesto - DVK HH duo Miška & Natálka, Zvolen
3.miesto - DVK HH duo Viki & Laura, Zvolen
2.miesto - HVK HH duo Cuca & Etel, Zvolen 
 
 
18.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Košice
 
9.miesto - JVK HH skupina "SRDCE PRE TANEC", Zvolen
11.miesto - HVK HH skupina "PRVOTINA", Zvolen
 

20.-21.apríl - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Šaľa

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, David
7.miesto - HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - HVK HH sólo muži, Matej
11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo
12.miesto - JVK HH duo, Monča & Eliška
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Oliver
16.miesto - DVK HH sólo chlapci, Aďo
16.miesto - DVK HH duo, Zuzka & Laura
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Monča
18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki
20.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion
20.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
21.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 
 
13.apríl - Slovenský pohár STO d IDO, Senica
 
6.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
6.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
7.miesto - HVK HH sólo ženy, Eďa
 

31.marec – Slovenský pohár STO d IDO, Považská Bystrica

6.miesto – HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
12.miesto – HVK HH duo, Cuca & Etel
17.miesto – JVK HH duo, Eliška & Monča
15.miesto – HVK HH sólo ženy, Etel
18.miesto - HVK HH sólo ženy, Mery
21.miesto – HVK HH sólo ženy, Karin
22.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 

Úspechy v roku 2011

7.apríl
1.miesto na regionálnej prehliadke v Lučenci

7.máj
2x 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Šali
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do Rakúska v októbri 2011

8.máj
5.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
8.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

17.máj
4x 1.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
3x 2.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

28.máj
1.miesto na nadregionálnej súťaži vo Zvolene

23.-26.6.
Účasť na medzinárodnom festivale „Zlaté solnéstezky“ v Českej republike

12.október
9.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku
27.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku

5.november
čestné 1.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
3.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
7.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave

19.november
semifinále battle Tancom proti rasizmu v Banskej Bystrici

Úspechy v roku 2010

16. apríl
1.miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

23.-24.apríl
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
účasť v semifinále a finále

7. – 8. máj
1. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
8. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do nemeckého Bochumu 29. 9. – 3. 10. 2010 a získanie nominácie na Majstrovstvá Európy do holandského Amsterdamu 10.6.2010

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
získanie nominácie na celoslovenskú súťaž do Senca 19.5.2010

29. september
13. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku
19. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku

Úspechy v roku 2009

2. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

18. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. – 25.apríl
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

30. máj
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Senci

Úspechy v roku 2008

12. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

16. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

Úspechy v roku 2007

Jún
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Bratislave

miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!