Tanečná škola Zvolen

! ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020 !

PRIHLÁSIŤ SA k nám je možné aj v priebehu školského roka. Pred prvým tréningom je potrebné kontaktovať nás vopred telefonicky na 0908276629, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a doručiť kompletne vypísanú prihlášku (možné stiahnúť z webu).

Prijímame začiatočníkov-pokročilých od 6-18rokov.

Kapacita miest v skupinách je obmedzená, preto nie je možné akceptovať každú prihlášku aj po splnení všetkých podmienok na prijatie.

Tréningy prebiehajú 2x týždenne po 80min. PONDELOK a STREDU v poobedňajších hodinách v priestoroch Gymnázia Ľ Štúra vo Zvolene (veľká telocvičňa/malá telocvičňa) - vstup zozadu budovy. Vstup do priestorov budovy bude možný len 10min pred začiatkom lekcie (treba zvoniť). CENA PAUŠÁLNEHO MESAČNÉHO PRÍSPEVKU JE 30 EUR.

PRVÁ SKÚŠOBNÁ lekcia je sprístupnená aj pre rodičov nových záujemcov, predchádza jej vyplnenie a odovzdanie prihlášky. BEZ ODOVZDANIA VYPLNENEJ A PODPÍSANEJ PRIHLÁŠKY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM NIE JE MOŽNÁ ÚČASŤ NA TRÉNINGU.

AKO POSTUPOVAŤ V PRÍPADE ZÁUJMU O PRIHLÁSENIE?

1. kontaktovať nás telefonicky na 0908276629, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

2. doručiť vypísanú a podpísanú prihlášku (možné stiahnúť z webu)

3. počkať na naše potrvdenie o prijatí, kde budú všetky ďalšie inštrukcie ako ďalej postupovať (pridelíme Vám variabilný symbol, zaradíme do výkonnostnej kategórie, určíme deň a čas tréningu, dohodneme termín prvých dvoch skúšobných lekcií, pošleme platobné inštrukcie)

4. uhradíte poplatok za prvé dve skúšobné lekcie vo výške 10 EUR

5. prídete na prvú skúšobnú lekciu s potvrdením o úhrade

6. v prípade, že sa Vám bude u náš páčiť a tréner vyhodnotí, že má dieťa predpoklady na tanec, doplatíte už len zvyšnú časť príspevku

OTVÁRAME VÝKONNOSTNÉ SKUPINY WantedFam:

 

MESTO

NÁZOV WANTED FAM SKUPINY

VEK

VÝKONNOSŤ

DEŇ TRÉNINGU

ČAS TRÉNINGU

MIESTO

ZV

KIDS B

6.-12r.

začiatočníci

pondelok, streda

16.25-17.45h

malá telocvičňa

ZV

KIDS B+

6.-12r.

začiatočníci PLUS

pondelok, streda

16.25-17.45h

veľká telocvičňa

ZV

TEENS B

13-16r.

začiatočníci

pondelok, streda

18.00-19.20h

malá telocvičňa

ZV

TEENS B+

13-16r.

začiatočníci PLUS

pondelok, streda

18.00-19.20h

veľká telocvičňa

ZV

KIDS A

6.-12r.

mierne pokročilí

pondelok, streda

16.25-17.45h

veľká telocvičňa

ZV

KIDS A+

6.-12r.

mierne pokročilí PLUS

pondelok, streda

16.25-17.45h

veľká telocvičňa

ZV

TEENS A

13-16r.

mierne pokročilí

pondelok, streda

18.00-19.20h

veľká telocvičňa

ZV

TEENS A+

13-16r.

pokročilí

pondelok, streda

18.00-19.20h

veľká telocvičňa

ZV

AMAZONKY

17r. a viac

pokročilí

pondelok, streda

18.00-19.20h

veľká telocvičňa

 

PRVÝ SKÚŠOBNÝ TRÉNING:

Poskytneme Vám všetky potrebné informácie a doporučíme Vám čas prvého skúšobného tréningu, na ktorý majú prístup aj rodičia. Druhý skúšobný tréning sa kona už bez prítomnosti rodiča. Tréningu sa nie je možné zúčastniť bez vyplnenej prihlášky, ktorá je podpísaná zákonným zástupcom. Prvé 2 skúšobné lekcie si môžete vyskúšať bez viazanosti mesačného poplatku, len za cenu jednorazových lekcií (5 EUR/1lekcia). Po dvoch skúšobných lekciách sa rozhodnete, či idete v tréningoch pokračovať. Ak áno, doplatíte už len zvyšnú časť mesačného poplatku.

PLATBA za tréningy sa vykonáva len prostredíctvom bankového prevodu vždy vopred za nadchádzajúci mesiac (napr. za október 1.októbra). Na prvý tréning v mesiaci je potrebné priniesť potvrdenie o úhrade. Bez potvrdenia o úhrade sa nemôže tanečník lekcie zúčastniť. Platbu treba vždy označiť variabilným symbolom, ktorý Vám bude pridelený. Cena je nastavená paušálne, tzn., že platíte vždy rovnakú sumu za každý mesiac (aj počas sviatkov, prázdnin, absencie a nespotrebovaných lekcií).

STORNO prihlášky je potrebné oznámiť písomne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nespotrebovaná alikvotná časť uhradenej sumy za tréningy sa nevracia a slúži ako storno poplatok.  

PRIHLÁŠKU a viac info získate na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo 0908 276 629 (Štefan Chlebo)

Tešíme sa na nových členov WANTED tanečnej rodiny

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!