Úspechy tanečnej školy

 

Tanečná škola WANTED súťaží vo vekových kategóriach DETI, JUNIORI, MLÁDEŽ v disciplínach HIP HOP SÓLO, HIP HOP DUO, HIP HOP SKUPINA, HIP HOP FORMÁCIA, BATTLE.
 

Úspechy v roku 2017

 

  •  7.apríl - Celoslovenská súťaž SDIDO, Jednoducho tanec, Šaľa
1.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

1.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

1.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Beáta Mozolová, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Findrová T., Malčeková S.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M. 

 

  •  26.marec - Celoslovenská súťaž SDIDO, Deep Dance League, Martin
2.miesto -   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto -   HVK HH sólo chlapci, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto -   HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

6.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

8.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

9.miesto -   JVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - JVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

18.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Veronika Tuschlová, TŠ Wanted Lučenec

                     JVK HH sólo dievčatá: Borošová T., Gondášová P., Ďuricová L.

                     HVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M.  


 

Úspechy v roku 2016


  •  18.-23.jún - Majstrovstvá Sveta IDO, Street Dance, Graz (A)
18.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

25.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

31.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 08.-11.jún - Majstrovstvá Európy IDO, FACTORY JAM, Ostrava (CZ)
7.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

23.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

39.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

50.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

 

  • 20.-21.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, NEXT STEP, Košic
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HVK HH duo, David Kováč & Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto - JVK HH choreografia "MY STYLE", TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

12.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03

12.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec

13.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

14.miesto - JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec

15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo chlapci, Oliver Slovák, TŠ Wanted Lučenec

                    DVK HH sólo dievčatá: Tuschlová V., Findrová T., Borošová T.
                   
                    JVK HH sólo dievčatá: Zelenáková M., Kubenková V., Gondášová P., Malčeková S., Ďuricová L.

                    HH BATTLE: Kováč D., Adrian K., Budáč P., Zelenáková M., Ďuricová L.


  • 13.máj - Celoslovenská súťaž, PRE-DE-TA, Košice

2.miesto - HVK HH choreografia "WANTED TRIPPLE PROJECT", TŠ Wanted 03


  • 6.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec

1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME", TŠ Wanted Lučenec

 
  • 5.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "Keep smile", TŠ Wanted Žiar nad Hronom

 

  • 18.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO, Grimmy dance cup, Košice

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto - HH BATTLE, David Kováč & Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Lučenec/Zvolen
 
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Findrová, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Miloš Harasti, TŠ Wanted Lučenec
 
4.miesto - HVK HH sólo muži, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, TŠ Wanted Lučenec
 
6. miesto - DVK HH sólo dievčatá, Tamarka Bororšová, TŠ Wanted Lučenec
 
9.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Paulínka Králová, TŠ Wanted Lučenec

11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Marek Brablec, TŠ Wanted Lučenec

12.miesto - DVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec

16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, TŠ Wanted Zvolen

28.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Paťka Gondášová, TŠ Wanted Lučenec

34.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Sofia Malčeková, TŠ Wanted Lučenec

 

Úspechy v roku 2015

 

  • 10.-12.jún - Majstrovstvá Európy IDO HH, Kielce Poľsko

13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom /115 súťažiacich/

13.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec /90 súťažiacich/  
 
30.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom  
 
50.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

57.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
64.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
49. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
37.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen
 
 
  • 15.-16.máj - Majstrovstvá Slovenska NEXT STEP, Košice
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, Wanted generation Zvolen

2.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave" Wanted magic Žiar nad Hronom
 
3.miesto - DVK HH choreografia "Come on baby" Wanted baby Lučenec
 
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, Wanted gangsta Lučenec
 
5.miesto - JVK HH duo, Alica Štefanovičová & Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom
 
8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, Wanted gangsta Lučenec

9.miesto - DVK+JVK BATTLE HH 2vs2, Adrian Konkoľ & David Kováč
 
10.miesto - JVK HH duo, Natália Kočišová & Lucka Gálová, Wanted gangsta Lučenec
 
10.miesto - HVK HH choreografia "Heštek", Wanted gangsta Lučenec
 
15.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, Wanted generation Zvolen
 
11.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", Wanted generation Lučenec
 
11. miesto - HVK HH sólo, Patrik Budáč, Wanted Gangsta Lučenec
 
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, Wanted magic Žiar nad Hronom

 

  • 14.máj - Celoslovenská súťaž PREDETA, Košice

 2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH

3.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

 

  • 13.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom

1.miesto - DVK HH choreografia "COME ON BABY", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia "HEŠTEK", W gangsta LC

2.miesto - DVK HH choreografia "START UP", W kids ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "FREAK", W generation ZV

2.miesto - HVK HH choreografia "V MOJEJ HLAVE", W magic ZH


  • 3.máj - Celoslovenská súťaž STO d IDO, "Jednoducho tanec", Šaľa


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, W kids ZV

2.miesto - HVK HH duo, "Molotow flow", W gangsta LC

4.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, W magic ZH

5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, W generation ZV

8.miesto - JVK HH duo, Lucka Gálová & Natália Kočišová, W gangsta LC

10.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, W generation ZV

19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, W generation ZV

35.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, W generation ZV

 

  • 28.apríl - Regionálna súťaž, Lučenec
1.miesto - DVK HH choreografia, "Come on baby", W baby LC

1.miesto - HVK HH choreografia, "Heštek", W gangsta LC

 

  • 25.apríl - Regionálna súťaž, Zvolen
1.miesto - DVK HH choreografia, "Start up", W kids ZV

1.miesto - HVK HH choreografia, "Freak", W generation ZV


  • 21.apríl - Regionálna súťaž, Žiar nad Hronom
1.miesto - HVK HH choreografia, "V mojej hlave", W magic ZH

2.miesto - JVK HH choreografia, "Tasty", W tasty ZH

 

  • 15.marec - Celoslovenská súťaž STO d IDO DDL, Martin

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV

3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

6.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH

8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Natálka Gajdošová, ZV

8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH

8.miesto - HVK HH duo, Patrik Budáč & David Kováč, LC

9.miesto - JVK HH duo, Lucia Gálová & Natália Kočišová, LC

39.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

43.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Kubenková, ZV

 

Úspechy v roku 2014

22.november - Celoslovenská súťaž H&T CUP, Bratislava

1.miesto - JVK HH duo, Viki & Alica, ZH
3.miesto - HVK HH formácia, "Wild child", ZV
5.miesto - HVK HH skupina, "Na ulici", LC

23.-27.september - Majstrovstvá Sveta v hip hope, Nemecko

26.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
27.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
31.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
51.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC

3.-8.august - Letný tanečný tábor wanted, Detvianska Huta

1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hopkáči, Teo Štefan Petrovský, LC
1.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, David Kováč, LC
2.miesto - Battle hip hop 1vs1 hoperi, Viki Šályová, ZH

30.-31.máj - Celoslovenská súťaž SENECKÁ DÚHA, Senec

3.miesto - DVK HH choreografia "What is love", LC
3.miesto - JVK HH choreografia "V mojej hlave", ZH
3.miesto - HVK HH choreografia "Wild child", ZV
 

16.-17.máj - Majstrovstvá Slovenska THE NEXT STEP, Košice


1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Víťaz slovenského pohára r.2013, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
3.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
4.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
8.miesto - JVK HH duo, David Ková č &Tina Búthová, LC
8.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
TOP 8 - DVK+JVK HH battle, David Kováč, LC
9.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
10.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV
11.miesto - HVK HH skupina "IRISH", ZH
16.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
16.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC

15.máj - Krajská súťaž Deň tanca, Žiar nad Hronom

Zlaté pásmo - DVK HH choreografia, W baby "What is love", LC
Strieborné pásmo - HVK HH choreografia, W gangsta "Na ulici", LC
Stieborné pásmo - HVK HH choreografia, W generation "Wild child", ZV

3.máj - Nadregionálna súťaž moderného tanca, Zvolen
 
Hlavná cena a postup na krajskú súťaž, "Wild child", ZV

25.apríl - Celoslovenská pohárová súťaž STO d IDO, Šaľa
1.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
3.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
6.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
6.miesto - HVK HH sólo muži, Patrik Budáč, LC
13.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
16.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
17.miesto - JVK HH duo, Tina Búthová & David Kováč, LC

24.apríl - Regionálna súťažná prehliadka moderného tanca, Lučenec

Hlaná cena primátorky mesta - DVK HH choreografia, "What is love", LC
Postup na krajskú súťaž - HV HH choreografia, "Na ulici", LC
 
23.marec - Deep Dance League III.kolo, Martin

2.miesto - JVK HH duo, Viki Šályová & Alica Štefanovičová, ZH
4.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
4.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko, ZV


23.február - Deep Dance League II.kolo, Martin

3.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová, ZH
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský, LC
6.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová, LC
8.miesto - HVK HH sólo ženy, Eduarda Šuchaňová, ZV
9.miesto - HVK HH sólo ženy, Eliška Lehocká, ZV
13.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková, ZV
20.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová, LC
23.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová, ZV

Úspechy v roku 2013


16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Kodaň, Dánsko
 
25.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, ZV
53.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč, LC
 
11.-16.august - Letný tanečný tábor, Detvianska Huta
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1, Fiťo ZV
1.miesto - battle all styles crew vs crew, "Monsters a.s." (Terka, David, Sophia, Janka)
1.miesto - battle house dance 1vs1, Eďa ZV
 
22.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
3.miesto - JVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH 
TOP 4 - JVK ALL STYLE BATTLE "David Kováč", LC
 
15.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
Zlaté pásmo - HVK HH choreografia "Na jednej lodi", ZH
Zlaté pásmo - HVK HH duo, Ema & Zuzka, ZV
Strieborné pásmo - JVK HH duo, Zuzka & Laura, ZH
 
 
10.-11.máj - Majstrovstvá Slovenska IDO, THE NEXT STEP, Košice
 
1.miesto - JVK HH sólo chlapci, David Kováč
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ
TOP 4 - HH Battle 2vs2 do 15r., David & Aďo 
4.miesto - HH Demo, "Späť do reality" LC 
5.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
5.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
6.miesto - HH DEMO, "Po slovensky" ZV
8.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion Kučerová
TOP 8 - HH Battle 2vs2 nad 15r., Etel & Cuca
9.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
10.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
12.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
13.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Sophia Kontrišová
14.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Kristína Búthová
14.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
 
 
12.-13.apríl - Jednoducho tanec, Šaľa
 
2.miesto - DVK HH sólo chlapci, Adrián Konkoľ
4.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo Štefan Petrovský
5.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki Šályová
9.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Laura Ďuricová
15.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Eliška Lehocká
18.miesto - JVK HH duo, Nulíčková, Ďuricová
19.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Miška Zelenáková
 
 
3.marec - Street Dance Open, Banská Bystrica
 
2.miesto - HVK HH sólo muži, Michal Močko
3.miesto - HVK HH sólo muži, Oliver Obročník
7.miesto - HVK HH sólo muži, Matej Godavec
11.miesto - HVK HH duo, Mary Mártonová & Etel Kočišová
15.miesto - HVK HH sólo ženy, Etel Kočišová
 
 
24.2.-1.3. - Jarné Tanečné Sústredenie Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 mierne pokročilí, Viki ZH
1.miesto - battle hip hop/house 1vs1 pokročilí, Cuca ZV
1.miesto - battle all styles 3vs3, Oľo, David, Michal
 

Úspechy v roku 2012

 
16.-20.október - Majstrovstvá Sveta IDO, Nemecko
 
8.miesto - DVK, HH sólo chlapci, David Kováč
 
 
20.-24.august - Letný Tanečný Tábor Wanted
 
1.miesto - battle hip hop 1vs1 basic, Alica ZH
1.miesto - battle hip hop 1vs1 advanced, Lia LC
1.miesto - battle hip hop/house 2vs2, Cuca & Etel ZV
1.miesto - battle all styles 5vs5, Oľo, Filip, David, Maťo, Mišo 
 
 
23.jún - Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou, Liptovský Hrádok
 
2.miesto - HVK HH choreografia "I´AM NOT HUMAN"
3.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS"
3.miesto - HVK HH duo "ŠPEKULANTKY"
3.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP"
 
 
22.máj - Krajská súťaž, Žiar nad Hronom
 
1.miesto - DVK HH choreografia "U-O-A-ME" Zvolen
2.miesto - DVK HH choreografia "HOP HOP" Lučenec
1.miesto - JVK HH choreografia "MOVE ON UP!" Lučenec
1.miesto - HVK HH choreografia "BANANAS" Zvolen
1.miesto - HVK HH choreografia "I´M NOT HUMAN" Lučenec
2.miesto - DVK HH duo Laura & Zuzka, Zvolen
2.miesto - DVK HH duo Miška & Natálka, Zvolen
3.miesto - DVK HH duo Viki & Laura, Zvolen
2.miesto - HVK HH duo Cuca & Etel, Zvolen 
 
 
18.máj - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Košice
 
9.miesto - JVK HH skupina "SRDCE PRE TANEC", Zvolen
11.miesto - HVK HH skupina "PRVOTINA", Zvolen
 

20.-21.apríl - Majstrovstvá Slovenska STO d IDO, Šaľa

1.miesto - DVK HH sólo chlapci, David
7.miesto - HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - HVK HH sólo muži, Matej
11.miesto - DVK HH sólo chlapci, Teo
12.miesto - JVK HH duo, Monča & Eliška
15.miesto - DVK HH sólo chlapci, Oliver
16.miesto - DVK HH sólo chlapci, Aďo
16.miesto - DVK HH duo, Zuzka & Laura
17.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Monča
18.miesto - JVK HH sólo dievčatá, Viki
20.miesto - DVK HH sólo dievčatá, Marion
20.miesto - HVK HH duo, Etel & Cuca
21.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 
 
13.apríl - Slovenský pohár STO d IDO, Senica
 
6.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
6.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
7.miesto - HVK HH sólo ženy, Eďa
 

31.marec – Slovenský pohár STO d IDO, Považská Bystrica

6.miesto – HVK HH sólo muži, Michal
9.miesto - DVK HH duo, Miška & Natálka
12.miesto – HVK HH duo, Cuca & Etel
17.miesto – JVK HH duo, Eliška & Monča
15.miesto – HVK HH sólo ženy, Etel
18.miesto - HVK HH sólo ženy, Mery
21.miesto – HVK HH sólo ženy, Karin
22.miesto - HVK HH sólo ženy, Lia
 

Úspechy v roku 2011

7.apríl
1.miesto na regionálnej prehliadke v Lučenci

7.máj
2x 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Šali
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do Rakúska v októbri 2011

8.máj
5.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
8.miesto na Celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

17.máj
4x 1.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
3x 2.miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

28.máj
1.miesto na nadregionálnej súťaži vo Zvolene

23.-26.6.
Účasť na medzinárodnom festivale „Zlaté solnéstezky“ v Českej republike

12.október
9.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku
27.miesto na Majstrovstvách Sveta v Rakúsku

5.november
čestné 1.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
3.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave
7.miesto na Celoslovenskej súťaži v Bratislave

19.november
semifinále battle Tancom proti rasizmu v Banskej Bystrici

Úspechy v roku 2010

16. apríl
1.miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

23.-24.apríl
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch
účasť v semifinále a finále

7. – 8. máj
1. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
8. miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v Liptovskom Mikuláši
získanie nominácie na Majstrovstvá sveta do nemeckého Bochumu 29. 9. – 3. 10. 2010 a získanie nominácie na Majstrovstvá Európy do holandského Amsterdamu 10.6.2010

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
získanie nominácie na celoslovenskú súťaž do Senca 19.5.2010

29. september
13. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku
19. miesto na Majstrovstvách Sveta v Nemecku

Úspechy v roku 2009

2. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

18. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. – 25.apríl
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Topoľčanoch

13. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom
2. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

30. máj
účasť v semifinále na celoslovenskej súťaži v Senci

Úspechy v roku 2008

12. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži vo Zvolene

24. apríl
1. miesto na regionálnej súťaži v Lučenci

16. máj
1. miesto na krajskej súťaži v Žiari nad Hronom

Úspechy v roku 2007

Jún
1. miesto na celoslovenskej súťaži v Bratislave

logo-youtube

Chcete vedieť viac? Viac informácii o tanečnej škole a vystúpeniach:
0908 276 629 Zavolajte už dnes!